Чому падає рейтинг Слуги народу та ЗеленськогоПрезидент України Володимир Зеленський мав унікальні можливості для відновлення економічного зростання в Україні, адже тривалий період його підтримувала парламентська монобільшість з депутатів Слуги народу, яка сприяла реалізації його політики та політики Урядів Гончарука та Шмигаля.

За півтора року Володимир Зеленський і його політична сила «Слуга народу» втратили більше половини народної підтримки. Рейтинги президента з кожним днем стають все нижче і нижче, народ розчаровується ... Відомий український телеведучий і журналіст Дмитро Гордон розповів, чому при всьому старанні і бажанні домогтися кращих результатів президент поки терпить невдачі.

Також український журналіст Дмитро Гордон висловив думку, що просувати свої ідеї і прагнення в політиці президенту України заважає той факт, що він не дуже добре розбирається в людях і не може вчасно прибрати зі свого оточення деяких людей.

Нагадаємо, що владний конгломерат, цементуючим елементом котрого виступає парламентська монобільшість з депутатів Слуги народу, за півтора року так і не спромігся досягти прогресу в питаннях відновлення економічного зростання в Україні і життя пересічних громадян продовжувало погіршуватися.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали