Міністр фінансів України: у нас план по доходах державного бюджету в цьому році буде перевиконаноВиконання державного бюджету України за 2020 рік стало об’єктом ряду аналітичних висновків і коментарів провідних експертів та експертних агентств. Стискання глобальної ділової активності однозначно вплине на зменшення надходжень податків на імпорт, а вони складають третину податкових надходжень до основного кошторису країни.

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що в Україні немає дірки в державному бюджеті, оскільки план по доходах виконується, а є дефіцит. Про це він сказав в інтерн’ю ВВС Україна.

«Діра – це коли у вас доходи не виконуються. А у нас план по доходах державного бюджету в цьому році буде перевиконано. Що стосується фінансування дефіциту, то сьогодні ми справляємося з цією ситуацією власними силами і ресурсом. Тобто ніколи за останні 12 місяців не виникало питання, яким чином міністерство фінансів закриває недолік ліквідності по дефіциту коштів. У нас є план на випадок подій А, Б і В – як ми діємо, як завершити цей рік, щоб ми по максимуму профінансували всі витрати, передбачені в бюджеті», – сказав Сергій Марченко.

Нагадаємо, що Сергій Марченко у свій час працював у команді Олександра Данилюка. У 2019 році балотувався до Верховної Ради IX скликання під номером 7 у списку партії «Українська Стратегія Гройсмана», яка до парламенту не пройшла. На думку окремих експертів, Марченко є фігурою, яка повною мірою влаштовує МВФ на посаді міністра фінансів України.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали