В найближчій перспективі долар очікує велике зростанняTD Research вказує на можливість великого зростання долара в найближчій перспективі.

"Ціновий рух спокійний, але основні ринкові теми залишаються недоторканими. Це перетягування каната, пов'язане з великою розбіжністю в темпах зростання і глобальною торгівлею ліквідністю центральних банків. Цілком імовірно, що ринки будуть продовжувати змішувати ці два фактори, тим більше що позитивні новини про вакцини, мобільність і зростання кинуть виклик існуючим політичним заходам".

"Сам процес викличе зрушення в ринковому позиціонуванні і оцінках, які відображають старий стан, в той час як те, що буде далі, здебільшого невідоме. Ми вважаємо, що скорочення коротких позицій по долару буде відображати стан, відповідної винятковості США, де долар буде рости в найближчі чотири-шість тижнів ... Переможці і переможені будуть відображати очікування зростання, нормалізацію політики та інші традиційні чинники, пропонуючи змішану картину для долара США, якщо ми отримаємо початкове стиснення позиціонування."

Друкувати
Найбільш популярні матеріали