В США відбувається швидке відновлення економікиДолар США подорожчав в середу, чому сприяло зростання прибутковості казначейських облігацій і оптимістичні економічні дані.

Дані по роздрібних продажах і цінах виробників в США перевершили оцінки аналітиків, сигналізуючи про більш сильне, ніж очікувалося, відновлення економіки після пандемічної рецесії в міру того, як впровадження вакцин набирає обертів.

"У нас були досить сильні дані з роздрібних продажів, і індекс цін виробників зміцнюється, надаючи ще один раунд економічних даних, які підтримують віру в те, що торгівля рефляція не йде і що інфляція наближається до нас", - сказав Едвард Мойя, старший ринковий аналітик OANDA.

«Долар в короткостроковій перспективі виграє від зростання прибутковості облігацій, - сказав Мойя. - У довгостроковій перспективі ми говоримо про більш слабкий долар, але в короткостроковій перспективі ми можемо побачити подальше зміцнення, оскільки прибутковість залишиться високою».

«Всі захочуть брати участь в цій угоді, поки ми не отримаємо звістку від (голови Федеральної резервної системи США Джерома) Пауелла на наступному тижні», - додав Мойя.

Індекс долара, що показує силу валюти по відношенню до шести інших основних валют, відновився з тритижневого мінімуму вівторка (90,117), і зараз торгується з підвищенням на 0,47%, на рівні 90,93.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали