Люксові бренди планують випустити власні NFT-токениІталійський модний дім Gucci та інші люксові бренди планують випустити власні NFT-токени. Про це повідомляє Vogue Business з посиланням на засновницю блокчейн-платформи Lukso, яка співпрацює з високою модою, Марджорі Ернандес.

Люксові бренди відстали від тенденцій електронної комерції, і зараз хочуть працювати з блокчейном.

Neuno, платформа для колекціонування модних предметів, вже працює з п'ятьма люксовими брендами над створенням токенів.

За словами генерального директора Neuno Наталі Джонсон, користувачам платформи необов'язково володіти криптовалютою, щоб купувати NFT — угоди можна буде проводити за допомогою звичайної банківської карти.

Платформа Neuno працює на блокчейні Flow.

На початку квітня було зафіксовано зниження ринку токенів. NFT, в середньому, подешевшали на 67% до лютневого рівня.

Раніше «Мінфін» писав, що в березні, за даними аналітичного майданчика CryptoArt, тільки творів мистецтва у вигляді NFT-токенів було продано на $200 млн. Ця сума більше, ніж обсяги продажів токенів за весь 2020 рік.

У лютому поточного року продажі NFT склали $ 91 млн, а в січні — $ 12 млн. Найбільшим ринком продажів токенів став Nifty Gateway з об'ємом продажів в $140 млн. Друге місце зайняла платформа SuperRare ($30 млн).

Нагадаємо, колумніст американської газети The New York Times Кевін Рос написав колонку «Купіть цю колонку на блокчейні!», перетворив скріншот колонки в NFT і продав його на аукціоні за $560 тис.

Також минулого місяця відбулася історична подія. Вперше NFT-токен був проданий людиноподібним роботом з штучним інтелектом. Робот-гуманоїд Софія «продала» NFT-токен, прив'язаний до свого малюнку, за $688,8 тис. на майданчику Nifty Gateway.

Британський аукціонний дім Christie's провів перший аукціон з лотом у вигляді NFT — цифрова картина художника Beeple була продана за рекордні $69,3 млн.

NFT-токени унікальні і не піддаються поділу. Такий токен використовується для підтвердження права власності на об'єкт, його не можна замінити без згоди власника.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали