Долар більше не є безпечним активомДолар США впав до тижневого мінімуму по відношенню до корзини валют в понеділок, коли акції досягли рекордних максимумів, а інвестори чекали наступного каталізатора, який визначить напрямок.

Долар відновився в цьому році разом з ростом прибутковості казначейських облігацій США, оскільки інвестори роблять ставку на більш швидке економічне зростання США і більш високу інфляцію, так як економіка знову відкривається після закриття, пов'язаного з COVID-19.

Долар, як правило, зростає одночасно зі зростанням акцій. Інвестори зараз стежать за тим, чи збережуться ці відносини, оскільки це може вказувати на зміну реакції валюти на підвищення апетиту до ризику.

«Зараз найскладніше для ринків - це з'ясувати, наскільки долар чутливий до хороших економічних новин США», - сказав Ерік Нельсон, макро-стратег Wells Fargo. «Це величезне питання, тому що якщо ми вступаємо в фазу, коли долар більше не є безпечним активом і стає більше валютою "тяги до ризику", це велика зміна режиму», - сказав Нельсон.

В даний час індекс долара США торгується зі зниженням на 0,5%, на рівні 92,56.

Інвестори також зосереджені на запропонованому президентом США Джо Байденом інфраструктурному плані, який передбачає підвищення корпоративних податків для оплати нових витрат. Байден був би готовий проштовхнути свій інфраструктурний план вартістю 2 трильйони доларів без підтримки республіканських законодавців, якщо він не зможе досягти двопартійної угоди, заявила в неділю міністр енергетики Дженніфер Гранхольм.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали