Чому українська влада робить ставку на РНБОНайбільш резонансною темою обговорення в експертних колах став законопроект президента, спрямований на боротьбу з монопольною владою олігархів. Відомий український політолог Володимир Фесенко висловив свою думку стосовно ключових моментів даного законопроекту.

На своїй сторінці у Facebook Володимир Фесенко висловлює думку стосовно того, чому основним суб’єктом боротьби з впливом олігархів виступає РНБО.

«Президент Зеленський вже переконався (на історії з санкціями), що через РНБО все буде відбуватися швидше і ефективніше, ніж через інші органи державної влади. Так навіщо придумувати велосипед? Основним розробником (або одним з головних) цього законопроекту (від імені Президента) був РНБО. Тому вони за собою і застовпили ексклюзивну роль оператора реалізації цього закону. Тут все логічно і традиційно», – переконаний Фесенко.

Зазначимо, що РНБО в останні місяці виконує не притаманні їй функції, які водночас йдуть всупереч нормам Конституції України.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали