Комуністичну ідеологію в Україні заборонятьЗа розстріл мирного населення України несе відповідальність Партія регіонів та Комуністична партія, котрі привели країну до кровопролиття своєю антинародною та антилюдською політикою.

Тому з метою покарання та недопущення повторення даних подій у майбутньому необхідно заборонити діяльність даних політичних сил в Україні.

З цією метою, у Верховну Раду України внесений проект постанови "Про приведення нормативних актів Міністерства юстиції України про реєстрацію політичних партій у відповідність до положень Конституції України" № 4275.

Документ внесла група авторів у складі Едуарда Гурвіц, Валентина Наливайченка, В'ячеслава Кириленка, Олега Ляшка та Володимира Курінного.

Постанова доручає Мін'юсту "вжити відповідних заходів щодо скасування нормативного акта від 5 жовтня 1993 року № 505 про реєстрацію Комуністичної партії України, з моменту набуття чинності Конституцією України, а також забезпечити скасування нормативних актів Міністерства юстиції України про реєстрацію інших політичних партій, статутні документи яких суперечать положенням статей 36, 37 Конституції України (про порядок створення і діяльності партій в країні , - ред.)".

У разі прийняття постанови вона набуде чинності з дня його затвердження.

Нагадаємо, раніше лідер Свободи Олег Тягнибок у співавторстві з заступником голови фракції націоналістів у парламенті Андрієм Мохником зареєстрували законопроект № 3530 "Про заборону комуністичної ідеології в Україні".

Друкувати
Гость
Група: Гості 27 февраля 2014 09:11
1


Давай, запрещай и приватизируй. Уже в 1917 проходили. Мало? Хочется еще раз на эти грабли наступить?
А не пора ли начать что-либо начать строить? Прошли этот этап, сделали выводы и надо идти вперед, а не топтаться на месте, что нам предлагают масс-медиа и все горлохваты и новоиспеченные политиканы.
Найбільш популярні матеріали