Конфлікт на Донбасі не загрожує Україні економічною катастрофоюСитуація в Донецькій та Луганській областях є складною, але не критичною, вважає аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень Олександр Жолудь.

«Якщо ми подивимось на статистику, яку ми маємо на сьогоднішній день з цих областей, наприклад, по промисловому виробництву, то так, є падіння, але воно є відносно помірним. Якщо порівняти з падінням, яке було під час кризи 2009 року, яку ми знаємо по факту, яку ми пережили, то там падіння було більше. Якщо базуватися на тій статистиці, яку ми можемо подивитись, то ситуація безумовно є складною, але вона не є такою, яка може призвести до якихось катастрофічних наслідків, принаймні зараз», – пояснив він.

За словами експерта, загалом оцінити втрати областей від військових дій можна буде лише після завершення антитерористичної операції. «Через те, що в центральної влади немає повного контролю над усією територією, робити якісь оцінки щодо того, скільки коштів треба на відновлення, поки зарано. Цю роботу потрібно буде проводити уже після завершення АТО», – додав Олександр Жолудь.

За матеріалами: Finance.ua
На фото: хімкомбінат «Стірол», м. Горлівка, Донецька область






Друкувати
Найбільш популярні матеріали