Наращивание объемов производства продукции сельского хозяйства и увеличение совокупного аграрного экспорта в Украине в последние годы не дало ожидаемого толчка для развития сельских территорий.
Усі ми дуже втомилися від того, що розмови про необхідність реформ лунають із кожного телевізора та радіо-приймача (із стрімким розвитком технологічного прогресу, ймовірно, скоро почуємо їх із праски чи пилососа), а ось самі реформи пробуксовують.
В качестве наживки и «красной тряпки» была использована тема правонарушений экс-президента П.Порошенко (обвинения в госизмене и злоупотреблении властью).
У 2020–2021 роках бурштинодобувачі замість 25% сплачуватимуть 5 і 8% рентної плати відповідно, що призведе до недоотримання бюджетами сільських територіальних громад значних сум надходжень, а це й надалі консервуватиме вікову відсталість цих територій.
Для забезпечення сталого розвитку необхідним є подолання існуючих розривів між пріоритетами функціонування. Варто зауважити, що це надзвичайно актуально для України.
Монографія О.А.Єрмакової «Інституційні важелі вдосконалення регіональної інноваційної політики України в контексті глобальних викликів», що присвячена актуальній проблемі, у логічній послідовності охоплює значне коло нагальних питань, пов’язаних з інноваційною діяльністю регіонів України.