• 0
Татьяна ПЛАЧКОВА: АГРАРНЫЙ ПРОРЫВ В ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ ВОЗМОЖЕН ПУТЕМ МОДЕРНИЗАЦИИ МЕЛИОРАТИВНЫХ СИСТЕМ
Наращивание объемов производства продукции сельского хозяйства и увеличение совокупного аграрного экспорта в Украине в последние годы не дало ожидаемого толчка для развития сельских территорий.
Детальніше
  • 0
КАНДИДАТ У ПРЕЗИДЕНТИ НАН УКРАЇНИ НАНУ МАЄ ОЧОЛИТИ НАУКОВО-ПРОМИСЛОВУ ПРОСВІТУ В УКРАЇНІ
Усі ми дуже втомилися від того, що розмови про необхідність реформ лунають із кожного телевізора та радіо-приймача (із стрімким розвитком технологічного прогресу, ймовірно, скоро почуємо їх із праски чи пилососа), а ось самі реформи пробуксовують.
Детальніше
  • 0
ПОЛИТИКА «НОВОГО ГОСУДАРСТВЕННОГО КАПИТАЛИЗМА» – ЕДИНСТВЕННО ВОЗМОЖНЫЙ СПОСОБ ИЗБЕЖАТЬ СУДЬБЫ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСКОЙ ПРОВИНЦИИ ГЛОБАЛЬНОГО РЫНКА
«Национальный эгоизм» – не психологическая установка, и не призыв «обогащайтесь!».
Детальніше
  • 0
ПОЛИТИЧЕСКИЕ ТЕНДЕНЦИИ МАЯ 2020 ГОДА. НОВЫЙ СКАНДАЛ С ТАЙНЫМИ ЗАПИСЯМИ
В качестве наживки и «красной тряпки» была использована тема правонарушений экс-президента П.Порошенко (обвинения в госизмене и злоупотреблении властью).
Детальніше
  • 0
БУРШТИНОВИЙ ПАСЬЯНС
У 2020–2021 роках бурштинодобувачі замість 25% сплачуватимуть 5 і 8% рентної плати відповідно, що призведе до недоотримання бюджетами сільських територіальних громад значних сум надходжень, а це й надалі консервуватиме вікову відсталість цих територій.
Детальніше
  • 0
ПОТЕНЦІАЛ ВЗАЄМОДІЇ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА ЕКОНОМІКИ
Для забезпечення сталого розвитку необхідним є подолання існуючих розривів між пріоритетами функціонування. Варто зауважити, що це надзвичайно актуально для України.
Детальніше
  • 0
РЕЦЕНЗІЯ НА МОНОГРАФІЮ ЄРМАКОВОЇ О.А. ІНСТИТУЦІЙНІ ВАЖЕЛІ ВДОСКОНАЛЕННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ ІННОВАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ ГЛОБАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ. ОДЕСА: ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ РИНКУ ТА ЕКОНОМІКО-ЕКОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ, 2017
Монографія О.А.Єрмакової «Інституційні важелі вдосконалення регіональної інноваційної політики України в контексті глобальних викликів», що присвячена актуальній проблемі, у логічній послідовності охоплює значне коло нагальних питань, пов’язаних з інноваційною діяльністю регіонів України.
Детальніше