• 0
Конференція римського клубу в UNIT.city: що радить Україні глобальна еліта


Українська асоціація Римського клубу (УАРК) спільно з Київським міжнародним економічним форумом (КМЕФ) 5 квітня провела конференцію наукової молоді #YSC 2.0 «Економічне майбутнє України». Захід зібрав в інноваційному парку UNIT.City понад півтисячі талановитих студентів і викладачів з усієї України, а також більше десяти спікерів з різних країн і континентів.
Детальніше
  • 0
Политические тенденции марта 2019 года


Март стал последним месяцем перед первым туром голосования на президентских выборах-2019. Логика предвыборной кампании определяла большую часть политических событий и тенденций первого месяца весны в Украине.
Детальніше
  • 0
Президентські вибори 2019: демократичні сили об’єднуються

Нинішня президентська кампанія відрізняється від попередніх тим, що участь у ній бере значна кількість політиків нової формації. Мова йде про політиків, які сповідують цивілізаційні європейські цінності, ставлячи державні інтереси вище власних та внутрішньопартійних амбіцій.

Детальніше
  • 0
Феномен Ігоря Смешка


«Багато українців вирішили на виборах підтримати кандидата у Президенти України Ігоря Смешка, бо він нове політичне обличчя і говорить розумні речі», – сказав головний редактор журналу та сайту «Новое время» Віталій Сич.
Детальніше
  • 0
Вілкул проти Бойка – великий скандал «ахметівських» проти «медведчуківських»


Політрада політичної партії «Опозиційний блок» звинуватила «Опозиційну платформу – За життя» в брудній кампанії проти Олександра Вілкула як кандидата в Президенти України: «Останнім часом група самозванців, яка виступає під політичним брендом ЗаЖОП, розгорнула мерзенну кампанію проти Олександра Вілкула як кандидата в Президенти України.
Детальніше
  • 0
Євгеній Мураєв зняв свою кандидатуру на користь Олександра Вілкула


7 березня 2019 року позафракційний народний депутат Євгеній Мураєв заявив, що не балотуватиметься в Президенти України. Лідер партії «Наші» пояснив, що знімає свою кандидатуру на користь заступника голови парламентської фракції «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула.
Детальніше
  • 0
ЦВК оголосила офіційні результати першого туру президентських виборів


Як повідомила Центральна виборча комісія, за Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО віддали голоси 5,7 млн українців, а Петра ПОРОШЕНКА підтримали 3 млн виборців.
Детальніше