DataLife Engine > Новини економіки > Кількість скарг на інтернет-магазини в Україні зросла

Кількість скарг на інтернет-магазини в Україні зросла


4-12-2019, 14:56. Разместил: Ekonomist
Кількість скарг на інтернет-магазини в Україні зрослаКількість скарг на інтернет-магазини в Україні за останній рік зросла на 10%. Зараз близько 7% всіх скарг громадян в Госпродпотребслужбу стосуються придбаних через інтернет товарів. Про це повідомив начальник відділу контролю за рекламою і дотриманням антитютюнового законодавства Госпродпотребслужби Олег Кобельков, пише FinClub.

«Хочу звернути увагу, що 7% звернень громадян стосується придбання товарів через інтернет. У 2017 році це було 6,5%, в 2018-м трохи менше - 6,3%. Зараз - 7%, зростання на 10% (або 0,7 процентного пункту)», - повідомив Кобельков.

Найбільше українці скаржаться на придбані непродовольчі товари та послуги. При цьому близько 29% скарг стосуються якості житлово-комунальних послуг.

Всього з початку 2019 року в Госпродпотребслужбу надійшло 15 тисяч скарг і звернень громадян. При цьому ефективність розгляду таких звернень за останні роки суттєво зменшилася, через те, що тепер держслужбовцям стало складніше ідентифікувати продавців.

Вернуться назад