DataLife Engine > Політика, Статті > Микола Скорик: потрібна не зміна прізвищ, а зміна курсу

Микола Скорик: потрібна не зміна прізвищ, а зміна курсу


7-03-2020, 13:45. Разместил: Ekonomist
Микола Скорик: потрібна не зміна прізвищ, а зміна курсуВідставка Уряду Гончарука стала закономірним підсумком його діяльності, оскільки вища ланка виконавчої влади не спромоглася забезпечити реальні економічні реформи, які сприяли б підвищенню життєвого рівня населення.

Однак формування нового Уряду також не викликає оптимізму в представників окремих парламентських фракцій. На думку народного депутата України, представника фракції «Опозиційна платформа – За життя» Миколи Скорика, «відставка уряду – справедливий підсумок його роботи, яка увінчалася катастрофічним невиконанням бюджету і майже повним припиненням зростання ВВП. Однак ще більш важливе питання полягає в тому, чи буде зі зміною Кабміну змінений курс, яким веде країну влада – суспільство чекає не зміни прізвищ, а зміни політичного курсу, в першу чергу.

На це Прем’єр дуже чітко відповів, що курс на тотальний розпродаж держвласності і землі буде продовжено, хоча зараз дуже зручний момент відмовитися від цього дуже непопулярного в суспільстві, згубного рішення розпродати українську землю. На жаль, це буде продовжено новим урядом і тому оптимізму щодо нового Кабміну немає, я не здивуюся, якщо він пропрацює менше, чим до літа».

Нагадаємо, що Микола Скорик у свій час очолював Одеську обласну раду та державну адміністрацію. Є ефективним антикризовим менеджером і має колосальний досвід в управління соціально-економічними процесами на регіональному рівні.

Український журнал «Економіст»

Вернуться назад