DataLife Engine > За кордоном > Ціни на нафту підскочили на 2,67%

Ціни на нафту підскочили на 2,67%


1-07-2020, 18:28. Разместил: Ekonomist
Ціни на нафту підскочили на 2,67%Світові ціни на нафту піднімаються в середу вдень приблизно на 2,7%, в той час як ринки оцінюють дані Американського інституту нафти (API) про значне зниження запасів цієї сировини в США за тиждень, свідчать дані торгів.

Станом на 13.07 EET ціна вересневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent підскакувала на 2,67%, до 42,37 долара за барель, серпневих ф'ючерсів на нафту марки WTI - на 2,8%, до 40,37 долара за барель.

Інвестори оцінюють опубліковані в ніч на середу дані API, згідно з якими запаси нафти в США за підсумками минулого тижня впали на 8,156 мільйона барелів. Офіційні дані про запаси будуть опубліковані ввечері американським міністерством енергетики. Аналітики прогнозують, що відомство повідомить про зниження показника лише на 710 тисяч барелів.

Міненерго США також повідомить дані про видобуток нафти. Напередодні відомство опублікувало остаточну оцінку видобутку за квітень, яка склала 12,061 мільйона барелів, що на 5,3% менше до рівня березня.

"Основне питання для ринку - попит і те, як на нього впливає COVID-19, тому будь-які підказки, які вказують на відновлення попиту, приведуть до зростання цін", - вважає аналітик Rystad Energy Луїз Діксон (Louise Dickson), чию думку наводить агентство Рейтер.

Вернуться назад