DataLife Engine > Політика, Статті, Точка зору > Віктор Чорний: приниженню української влади перед Заходом просто немає меж

Віктор Чорний: приниженню української влади перед Заходом просто немає меж


21-11-2020, 20:39. Разместил: Ekonomist
Віктор Чорний: приниженню української влади перед Заходом просто немає межПредставники парламентської опозиції займають безкомпромісну позицію в частині збереження суверенітету та господарської самодостатності України в умовах експансії транснаціонального капіталу, зорієнтованого на поглинання найбільш ліквідних складових національного багатства.

На своїй сторінці у Facebook народний депутат України Віктор Чорний говорить про те, що «приниженню української влади перед Заходом просто немає меж. Зеленський пообіцяв послам G7, що Ситника не буде звільнено, незважаючи на всі рішення судів, в т.ч. Конституційного Суду України, про незаконність його перебування на посаді!

Президент, який знаходиться в елітній Феофанії «на тих же умовах, що й інші пацієнти», за «7800 гривень в день», президент Зеленський провів відеоконференцію з послами Великої сімки, де в черговий раз підтвердив, що український суд йому не указ. При цьому сам Ситник тут же поспішив заявити, що «повністю згоден з позицією глави держави і Офісу президента».

Те, що ні Конституція, ні закони нашій владі не писані – це не є секрет... Ви знаєте, що чинна Конституція України прямо забороняє скорочувати мережу лікувальних установ?! Але хіба авторів «медичної реформи» це зупинило? Україною сьогодні правлять G7! Якщо вже посол США, як ви пам’ятаєте, викликав до себе міністра Степанова і офіційно заявив, що Україна не буде закуповувати російську вакцину – просто сказав, що не буде і все! Як відрізав! Купимо американську – коли буде ...»

Нагадаємо, що представники парламентської опозиції зробили все можливе та неможливе, щоб перша редакція драконівського законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення не пройшла і норма про те, що в одного бенефіціара може концентруватися 8% сільськогосподарських земель від загальної площі даної категорії земель адміністративної області була вилучена. Цим кроком парламентська опозиція продемонструвала свою послідовність в частині забезпечення дотримання інтересів та потреб українського народу при запуску ринку сільськогосподарських земель.

Український журнал «Економіст»

Вернуться назад