DataLife Engine > Новини економіки, Агропромисловий комплекс > Українські аграрії збільшать поставки зерна та кукурудзи в США

Українські аграрії збільшать поставки зерна та кукурудзи в США


22-09-2021, 13:05. Разместил: Ekonomist
Українські аграрії збільшать поставки зерна та кукурудзи в СШАУкраїна і США працюють над відкриттям американського ринку для української кукурудзи і пшениці, зараз процедури узгодження знаходяться на завершальному етапі.

Про це повідомила прес-служба Госпродпотребслужби за підсумками зустрічі керівниці відомства Владислави Магалецький і представників Американо-української ділової ради.

"Ми дуже чекаємо відкриття ринку США для української кукурудзи і пшениці, адже це створить нові перспективи для розвитку бізнесу та зростання економіки країни", - зазначила Магалецька.

Раніше американські експерти прогнозували збільшення загального українського експорту зернових на всі ринки. Так, Департамент агрополітики США підвищив прогноз експорту української пшениці в поточному маркетинговому році на 2,5 мільйона тонн в порівнянні з травневим прогнозом.

Очікується, що Україна експортує рекордні 23,5 мільйона тонн пшениці. Також в порівнянні з попереднім прогнозом, повинен вирости і експорт української кукурудзи - до 32 мільйонів тонн.

Вернуться назад