• 0
За грудень грошова маса збільшилась на 47 мільярдів гривеньГрошова маса в грудні виросла на 3,9% з 1 228,8 млрд гривень на 1 грудня до 1 276,2 млрд гривень на 1 січня. Загалом, в 2018 році грошова маса зросла на 5,6% з 1 208,859 млрд гривень, зазначають в Нацбанку.
Детальніше
 • 0
Що в Україні перед Новим роком подорожчало найбільшеНа споживчому ринку в грудні 2018 року ціни на продукти харчування і безалкогольні напої виросли на 1,8%. Найбільш (на 16,5%) подорожчали овочі. На 3,2-1,6% зросли ціни на молоко і молочні продукти, макаронні вироби, масло, хліб. У той же час на 1,4-0,5% подешевшали рис, яйця, цукор, фрукти, свинина.
Детальніше
 • 0
НБУ збільшив викуп валюти на міжбанкуУ 2018 році Національний банк купив на міжбанківському валютному ринку 3 173,78 млн, продав - 1 801,82 млн доларів, свідчать дані НБУ.
Детальніше
 • 0
Дефіциту долара в Україні немаєВалютники розвинули неймовірну активність перед православним Різдвом, і підняли курс долара. За підсумками міжбанківських торгів 4 січня він підскочив відразу на 31 копійку, і завершив день в рамках 27,79-27,81 грн./$, повідомив начальник управління дилінгових операцій Райффайзен банку Аваль Юрій Гриненко.
Детальніше
 • 0
Купити і продати валюту стане легшеФормування системи регулювання валютних операцій в Україні пройшло декілька фаз. Окремі заходи держави посилювали державний контроль за купівлею-продажем валютних коштів, а інші – навпаки лібералізували. Зрештою прискорення процесів купівлі-продажу валюти виступає важливим чинником підвищення рівня мобільності ведення бізнесу в цілому.
Детальніше
 • 0
Який розрив між доходами найбагатших та найбідніших українцівВідсутність реальних позитивних зрушень в національній економіці поглибила процеси зубожіння найбідніших верств населення. Ситуація ускладнюється тим, що поступово відбувається урізання соціального пакета для даної категорії громадян.
Детальніше
 • 0
На скільки збільшились доходи населенняУ 3-му кварталі 2018 року доходи населення збільшилися на 18% до 809,046 млрд гривень у порівнянні з 3-м кварталом 2017 року, витрати склали 787,509 млрд гривень, повідомила Державна служба статистики.
Детальніше
 • 0
Платіжний баланс України продовжує покращуватисьПлатіжний баланс в листопаді 2018 року зведений з профіцитом на рівні $ 1,321 млрд, повідомляється на веб-сайті Національного банку України (НБУ) в суботу.
Детальніше
 • 0
2019 стане роком перевірок доходів українцівЗміцнення позицій середнього класу напряму пов’язане зі зниженням адміністративного та фіскального тиску. Однак в Україні простежується інша тенденція – кількість перевірок доходів українців продовжує зростати. Нові перевірки створюють додаткові бар’єри для розвитку малого та середнього бізнесу.
Детальніше
 • 0
Які банки мінятимуть зношені купюриПсування грошових знаків є об’єктивним процесом. Чим більш зношеними є купюри, тим вищою є ймовірність втрати ними необхідних якісних характеристик для їх використання в системі товарно-грошових відносин.
Детальніше
 • 0
Виводити капітали в офшори стане легшеХарактерною рисою функціонування українського бізнесу та фінансово-кредитної системи є виведення значних капіталів в офшорні резиденції з метою уникнення оподаткування. Український бізнес вже неодноразово був в центрі міжнародних скандалів, пов’язаних з переведенням капіталів в офшори.
Детальніше
 • 0
Оприлюднені дані щодо реальної інфляції в УкраїніЗгідно з даними Державної служби статистики в листопаді 2018 року порівняно з груднем 2017 р подорожчало 87% соціального асортименту продуктів.
Детальніше