• 0
В НБУ заявили про небезпеку біткойна
Національний банк України вважає криптовалюту біткойн небезпечною для зберігання приватних коштів громадян.
Детальніше
 • 0
Населення за 7 місяців продало банкам валюту на $327 млн більше, ніж купило - Нацбанк
За даними НБУ, в липні населення купило у банків готівкової валюти $502,8 млн, що на 16,3% більше, ніж в червні. Водночас населення продало банкам $830,1 млн (+7,6%).
Детальніше
 • 85
Держбанки за півроку збільшили частку активів у банківській системі до 55,6%
Зі звітності НБУ випливає, що за підсумками 1-го півріччя 2017 року трійка банків з найбільшими активами лишилася незмінною: Приватбанк (на 01.07.2017 – 231 млрд грн), Ощадбанк (220,7 млрд грн), Укрексімбанк (168,4 млрд грн). Оскільки Укргазбанк (65,7 млрд грн) потіснив Райффайзен Банк Аваль (60,9 млрд грн) з 4-ої позиції, виходить, що наразі всі чотири найбільші банки в Україні – під контролем держави.
Детальніше
 • 0
«Кредобанк» опікуватиметься кредитами «Платинум Банку»
«Кредобанк» придбав права вимоги за портфелем кредитів фізичних осіб ПАТ «Платинум Банк», у якому запроваджено тимчасову адміністрацію. Портфель було придбано на відкритих торгах в системі “ProZorro” за 61,272 млн. грн. у Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
Детальніше
 • 0
НБУ вніс зміни у порядок розрахунків та міжбанківського переказу коштів
Національний банк України вніс зміни в нормативно-правові акти з питань безготівкових розрахунків в Україні та міжбанківського переказу коштів в Україні в національній валюті.
Детальніше
 • 0
Стало відомо, скільки НБУ заробив на «Приваті» до націоналізації
Прес-служба Приватбанку повідомила, що загальна сума кредитів, залучених ним в НБУ з початку 2014 року до моменту націоналізації, становила 22,3 млрд грн.
Детальніше
 • 0
Чому вимоги НБУ до оцінки кредитних ризиків гальмують фінансування інвестпроектів
Глава правління банку «Південний» Алла Ванецьянц прокоментувала піврічні підсумки роботи в повноцінному режимі постанови НБУ №351 (про посилення вимог до оцінки кредитних ризиків) та, зокрема, її вплив на кредитну активність банків:

Детальніше
 • 0
Нацбанк знизив оцінку зростання ВВП в II кварталі
НБУ погіршив оцінку зростання реального валового внутрішнього продукту (ВВП) у ІІ кварталі 2017 року до аналогічного кварталу 2016 року до 1,5% з 2,4%.
Детальніше
 • 0
В Нацбанку знайшли спосіб зменшити валютно-курсові ризики
Національний банк має намір зменшити валютно-курсові ризики за рахунок розвитку інструментів хеджування валютних ризиків.
Детальніше
 • 0
Як НБУ викупляв долар у «придворних» банків
Незважаючи на відтягування надання Україні чергового траншу МВФ гривня тримається і інфляційно-девальваційна спіраль не набрала традиційного за таких умов темпу. Відтермінування надання траншу – це і сигнал для інших інвесторів української економіки стосовно нездатності українського уряду дотримуватися взятих на себе зобов’язань.
Детальніше
 • 17
Інфляція в поточному році може перевищити бюджетний прогноз!
Індекс споживчих цін в Україні в 2017 році може виявитися вище прогнозу 8,1%, закладеного в бюджет, і відповідного показника минулого року, вважає Андрій Шевчишин, старший аналітик ГК FOREX CLUB.
Детальніше
 • 0
Наскільки з вересня зростуть ціни на продовольчі товариХарактерною рисою економічного розвитку України в 2014-2017 роках є невпинне падіння життєвого рівня пересічних українців. На це вплинуло декілька факторів. Одним з таких факторів є підвищення цін на продукти харчування, що змушує домогосподарства збільшити частку витрат на споживання, а відтак згорнути заощадження, що в середньостроковій перспективі матиме надзвичайно згубні наслідки для розвитку економіки.
Детальніше