• 0
В березні населення збільшило обсяги купівлі валютиЧистий продаж населенням України в березні готівкової валюти склав приблизно $ 70 млн, а чиста купівля безготівкової валюти - $ 280 млн, такі дані навів Нацбанк в макроекономічному і монетарному огляді на своєму сайті.
Детальніше
 • 0
Національний банк відновив купівлю валюти на міжбанкуНаціональний банк України (НБУ) у вівторок, 31 березня, купив на міжбанківському валютному ринку $ 64 млн, при цьому регулятор не продавав валюту.
Детальніше
 • 0
В лютому платіжний баланс України зведений з профіцитомЗведений платіжний баланс України в лютому 2020 року зведений з профіцитом $ 733 млн, тоді як у лютому 2019 року дефіцит становив $ 248 млн, такі попередні дані повідомив Національний банк України (НБУ).
Детальніше
 • 0
Українці стали більше продавати валютиНаціональний банк України (НБУ) з початку тижня продав на міжбанківському валютному ринку до $ 80 млн, повідомив заступник глави НБУ Олег Чурій.
Детальніше
 • 0
Національний банк збільшить перерахування в держбюджетНаціональний банк має намір перерахувати 42,7 млрд гривень свого прибутку до держбюджету після затвердження річного звіту Радою Нацбанку, в той час, як наголошується, що інфляція зберігається на низькому рівні.
Детальніше
 • 0
Реальна заробітна плата в Україні в лютому 2020 року зросла на 12,2%Реальна заробітна плата в Україні в лютому 2020 року порівняно з лютим 2019 року зросла на 12,2%, в порівнянні з січнем 2020 року на 1,4%, повідомила Державна служба статистики в п'ятницю.
Детальніше
 • 0
Національний банк зменшує підтримку гривніВчора Національний банк України продав на міжбанку лише $ 11 млн, тоді як у вівторок і в середу регулятор взагалі не виходив на ринок для підтримки гривні.
Детальніше
 • 17
Іноземці продовжать виводити капітал з УкраїниАктивізувалися іноземні покупці долара, які поступово продають свої ОВДП. Згідно зі звітом НБУ, загальний гривневий портфель нерезидентів з початку цього тижня скоротився на 1,3 млрд грн. - десь до $ 43 млн. Сума не дуже велика для ліквідного та активного ринку, а для такого млявого, як у нас - помітна. Тому її акуратно дроблять на дрібні лоти, і дуже повільно викуповують на міжбанку.
Детальніше
 • 0
Гривня зміцнилася після двотижневого падінняНаціональний банк України на поточному тижні - з 16 по 20 березня - продав на міжбанківському валютному ринку на 1,038 млрд дол. більше купівлі.
Детальніше
 • 0
Попит на валюту продовжує переважати над пропозицієюНаціональний банк України (НБУ) продав на міжбанківському валютному ринку в четвер 19 березня $ 200 млн, як і днем раніше, повідомив регулятор на сторінці в Facebook.
Детальніше
 • 0
Єврооблігації України продовжують обвалюватисяЄврооблігації України за понеділок-середу поточного тижня досягли нових мінімумів у ціні і максимумів в прибутковості 11,5-14% річних, в четвер стабілізувалися на цьому рівні.
Детальніше
 • 0
У січні 2020 року експорт товарів перевищив імпорт на 138,1 млн доларівПротягом січня позитивне сальдо торгівлі товарами покращилося на 154 млн доларів у порівнянні з січнем 2019 року (січень 2019 року негативне сальдо склало 15,9 млн доларів).
Детальніше