• 0
Україна погасила частину боргів перед СШАМіністерство фінансів погасило перший випуск облігацій зовнішньої державної позики під гарантію США на 1 мільярд доларів. Про це йдеться в повідомленні Мінфіну.
Детальніше
 • 0
Костянтин Жеваго розповів, що насправді відбувається в економіці УкраїниРеального економічного зростання в Україні немає, а урядові дані, що публікуються про це - це методологічна інтерпретація статистики.
Детальніше
 • 0
За січень-квітень держбюджет виконано з незначним дефіцитомДефіцит державного бюджету в січні-квітні 2019 року склав 1,7 млрд грн, свідчать дані Міністерства фінансів, хоча попередньо Мінфін оцінював розмір дефіциту держбюджету за цей період в 0,9 млрд грн.
Детальніше
 • 0
Іноземці збільшили в 6 разів скупку українських боргівОбсяг вкладень нерезидентів в облігації внутрішньої державної позики України за підсумками щотижневого аукціону виріс на 2,7 млрд грн., або на 7,4%, - до 39,2 млрд грн.
Детальніше
 • 0
У квітні обсяг готівки в обігу збільшився на 3,1%У квітні грошова база, що включає в себе готівку в обігу поза банками, а також резервні гроші банків і інші гроші, за оперативними даними НБУ, виросла на 3,1% з 423,715 млрд гривень станом на 1 березня до 437 млрд гривень станом на 1 травня.
Детальніше
 • 0
Українці активно користуються послугами фінансових компанійНаселення України в 2018 році істотно збільшило попит на небанківські фінансові послуги, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" член Національної комісії, що здійснює держрегулювання ринку фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) Олександр Залєтов.
Детальніше
 • 0
Зростання споживчих цін не перевищує 10%Споживчі ціни в Україні в квітні 2019 року порівняно з березнем виросли на 1%, повідомляє Державна служба статистики.
Детальніше
 • 0
Зростання економіки України прискориться до 3%Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР, EBRD) погіршив прогноз зростання внутрішнього валового продукту (ВВП) з 3% до 2,5% за підсумками 2019 року, в 2020 році зростання економіки очікується на рівні 3%.
Детальніше
 • 0
Детінізація зайнятості населення вивела з тіні додаткові неоподатковувані доходиНадходження єдиного соцвнеску (ЄСВ) до державного бюджету збільшились на 24% до 84,7 млрд гривень в січні-квітні або на 16,4 млрд гривень більше, ніж за відповідний період минулого року.
Детальніше
 • 0
Надходження до місцевих бюджетів збільшились на 22,6%До місцевих бюджетів у січні-квітні 2019 року надійшло 81,3 млрд гривень, що на 22,6%, або майже на 15 млрд грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року.
Детальніше
 • 0
Дефіцит державного бюджету України знизивсяДефіцит державного бюджету України за підсумками січня-квітня 2019 року склав 0,9 млрд грн в порівнянні з 26,17 млрд грн за підсумками січня-березня і обмеженнями в 90,0 млрд грн в цілому на рік, повідомило Міністерство фінансів у четвер.
Детальніше
 • 0
Дефіцит держбюджету фінансується за рахунок нових запозиченьДефіцит державного бюджету України за підсумками січня-березня 2019 року склав 26,166 млрд грн, в тому числі дефіцит загального фонду 39,272 млрд грн при плані в 43,54 млрд грн, свідчать дані Державної казначейської служби (ДКСУ).
Детальніше