• 0
МВФ забезпечить фінансову стабільність в Україні під час виборівУповноважений персонал Міжнародного валютного фонду і Україна досягли угоди про нову 14-місячну програму підтримки економічної політики stand-by (SBA), яка замінить програму розширеного фінансування (EFF), затверджену в березні 2015 року і що спливає в березні 2019 року.
Детальніше
 • 0
Ситуація на валютному ринку спокійнаДолар впевнено дорожчає другий день поспіль. 19 жовтня міжбанківська торгівля почалася з росту його курсу на 6 копійок - до 28,11-28,16 грн./$, повідомив UBR.ua начальник управління дилінгових операцій Райффайзен банку Аваль Юрій Гриненко. За чим послідувало подальше подорожчання.
Детальніше
 • 0
До кінця року Україна виплатить більше мільярда валютних боргівМінфіну терміново потрібні були долари, і він провів 18 жовтня позапланове розміщення валютних держоблігацій внутрішньої держпозики. Їх було продано на рекордну для жовтня суму - $ 241,76 млн. До цього ОВДП розміщувалися на більш скромні суми: $ 175,9 млн., $ 127,16 млн і $ 41,28 млн.
Детальніше
 • 0
У неплатників по кредитах будуть забирати квартириУхвалений сьогодні парламентом новий Кодекс про процедури банкрутства встановлює п'ятирічний особливий період реструктуризації іпотечних валютних кредитів і скасовує мораторій на стягнення квартир у неплатників по кредитах.
Детальніше
 • 0
На валютному ринку України надлишок долараКурс долара трохи піднявся після декількох днів зниження. 17 жовтня він додав на міжбанку 2 копійки і закріпився в рамках 27,92-27,94 грн/$, повідомив UBR.ua начальник управління дилінгових операцій Райффайзен банку Аваль Юрій Гриненко. Більшість угод протягом дня відбувалося у вчорашньому коридорі - 27,91-27,92 грн/$, і ріст котирувань стався на неліквідному ринку через декілька угод одного банку.
Детальніше
 • 0
Бізнес очікує помірну девальваціюКерівники українських підприємств очікують через 12 місяців середнє значення обмінного курсу на рівні 29,60 грн/долар. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на опитування, проведене Національним банком України в III кварталі 2018 року.
Детальніше
 • 0
Україна активно збільшує обсяги зовнішньоекономічної діяльностіУкраїнські виробники хочуть заробляти в доларі і євро, і все активніше нарощують поставки товарів за кордон. За 9 місяців 2018 року наш експорт зріс на 10% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Правда аналогічна тенденція намітилася і в імпорті - його обсяг піднявся на 15%. Тому країна в результаті вийшла на негативне зовнішньоторговельне сальдо, яке перевищило $ 6 млрд.
Детальніше
 • 0
Зниження ділової активності заспокоїло валютний ринокПередсвяткова торгівля не сильно надихнула валютників, і вони не зрушили 12 жовтня безготівковий курс долара. Міжбанк закрився в тому ж діапазоні, що і вдень раніше - 27,94-27,97 грн./$, повідомив начальник управління дилінгових операцій Райффайзен банку Аваль Юрій Гриненко.
Детальніше
 • 0
Хто скуповує урядові боргиПортфель облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) українських банків 12 жовтня збільшився на 4,035 млрд грн, або 1,1% - до 371,320 млрд грн.
Детальніше
 • 0
Уряд запозичив більше 175 млн доларівМіністерство фінансів 11 жовтня розмістило гривневі облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) на 50,567 млн гривень і валютні папери - на 175,9 млн доларів, йдеться в повідомленні Мінфіну.
Детальніше
 • 0
У вересні добавилось ще 15 млрд гривень у грошовому оборотіУ вересні грошова база, що включає в себе готівку в обігу поза банками, а також резервні гроші банків і інші гроші, за оперативними даними НБУ, виросла на 0,6% з 421,886 млрд гривень станом на 1 вересня до 424,357 млрд гривень на 1 жовтня, повідомив Національний банк.
Детальніше
 • 0
План надходжень до держбюджету не виконується на 93,6 млрд гривеньПлан надходжень до загального фонду держбюджету з початку року не виконується, а обсяг ненадходжень зростає за підсумками трьох кварталів 2018, він вже становить 93,6 млрд грн. Про це заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан.
Детальніше