• 0
Україна займає перше в світі по темпам падіння цін на житло
Середні ціни на квартири в Україні з липня по грудень 2016 року знизилися на 4,9%, а з січня по березень 2017 року - ще на 1,9%. Таким чином, Україна займає перше місце в світі за темпами здешевлення житла.
Детальніше
 • 0
В НБУ заговорили про "мильну бульбашку" на ринку української нерухомості
Зростання кількості новобудов, відкладена пропозиція на ринку житла і обмежений попит несуть загрозу підвищення фінансових ризиків для забудовників, констатується в розміщеному на веб-сайті звіті Національного банку України (НБУ) про фінансову стабільність на початку поточного тижня.
Детальніше
 • 0
Експерт розповів, що буде з «хрущовками» в Україні
В Україні тисячі будинків 60-х – 70-х років спорудження – так званих “хрущовок” – вже відслужили своє.
Детальніше
 • 0
Космічні ціни на житло: скільки квадратних метрів українець може купити на рік
За життя справжня українська сім'я прагне виховати дитину, дати їй вищу освіту і, звісно, забезпечити житлом. Але якщо ця сім'я працює за мінімальну зарплату, то збирати кошти потрібно десь так за років 20 до народження дитини.
Детальніше
 • 0
Де в Україні найдешевші двокімнатні квартири
На українському ринку нерухомості ще можна придбати двокімнатну квартиру за доступною ціною.
Детальніше
 • 0
Які квартири в Україні подешевшали найбільше
У лютому середні ціни на квартири з вторинного ринку у Києві подешевшали на 9,8%.
Детальніше
 • 0
Ветеранів війни та переселенців забезпечать доступним житлом
Українські парламентарі підтримали законопроект, який передбачає нарахування державної підтримки на придбання доступного житла в розмірі 50% від вартості покупки для ветеранів війни та переселенців.
Детальніше
 • 0
Оренда квартир: експерт розповів про нові тенденції
Найбільший попит в орендарів мають однокімнатні квартири за 4-6 тис. грн. Зростає зацікавленість орендою квартир у новобудовах. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів Володимир Богорада, керівник проекту Krysha.ua.
Детальніше
 • 0
Українцям без житла обіцяють муніципальні квартири
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ініціює будівництво недорогого муніципального орендного житла для забезпечення квартирами людей, які не можуть дозволити собі купити нерухомість.
Детальніше
 • 0
Комуналка замінила орендну плату за житло
В Україні більшість власників квартир готові здати житло в оренду майже безкоштовно. Головною умовою називають тільки сплату комуналки.
Детальніше
 • 0
Квартири в Києві продовжують дешевшатиУ грудні 2016 р середня вартість представлених до продажу 1-4-кімнатних квартир відзначена на рівні 35060 грн./кв.м, відносно січня, середня ціна зменшилася на 4,4%. У доларовому еквіваленті середньозважена ціна пропозиції зменшилася на 11,3% до 1308 дол. США/кв.м.
Детальніше
 • 0
Експерти спрогнозували тенденції ринку нерухомості
Попри складну економічну ситуацію в Україні кількість новобудов стрімко зростає. Втім, попит на нове житло досі залишається значно нижчим, аніж на вторинному ринку.
Детальніше