• 51
В Україні зросли ціни на первинне житло - Держстат
Ціни на первинному ринку житла в Україні в січні-березні 2018 року зросли на 5,3% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, на вторинному ринку – на 4,3%, повідомила Державна служба статистики (Держстат).
Детальніше
 • 0
Стало відомо, де в Україні будують найбільше житла
За підсумками 2017 року в Україні прийнято в експлуатацію 10,2 млн кв. метрів загальної площі житла, що на 9% більше в порівнянні з 2016 роком.
Детальніше
 • 0
Стало відомо, які квартири найчастіше купують українці
В Україні на квартири класу "люкс" удвічі і навіть утричі зменшилися ціни у порівнянні з докризовим періодом. Щоправда, вартість таких квартир стала меншою лише у доларах.
Детальніше
 • 0
Колишній мер Києва: може реально початися «будинкопад»
Стан житлово-комунального господарства України є незадовільним у зв’язку з тим, що українські уряди один за одним так і не спромоглися забезпечити створення сприятливих умов для диверсифікації джерел інвестування комунальної інфраструктури. Нині діюча парламентська більшість та сформований нею Уряд, які запропонували пересічному українцю парад реформ, добралися до українського комунального господарства, роблячи традиційні для них безсистемні та спорадичні кроки.
Детальніше
 • 0
Уряд працює над здешевленням іпотеки для українців
Гройсман запевняє, що уряд працює над підвищенням рівня життя українців, над тим, щоб їх доходи виросли, і над доступністю кредитів.
Детальніше
 • 0
В Україні вперше продали квартиру за криптовалюту
В Україні вперше офіційно уклали угоду з купівлі нерухомості за криптовалюту.
Детальніше
 • 0
Стало відомо, яка нерухомість в Україні подешевшала найбільше
Забудовники знижують ціни на квартири в новобудовах. Найбільше житла продається в будинках економ-класу - до 79% угод.
Детальніше
 • 0
В Україні закінчився термін сплати податку на нерухомість: кого оштрафують і скільки повинні заплатити
В Україні до першого липня всім власникам “зайвої” житлоплощі надіслали платіжки. За кожен квадрат понад норму доведеться заплатити певний відсоток від мінімалки.
Детальніше
 • 0
Інвестиції в первинний ринок України знизилися на 15-20%
За даними DOM.RIA, обсяг інвестицій в первинний ринок України в 2017 році скоротився на 15-20%, в порівнянні з 2016.
Детальніше
 • 0
В Україні падають ціни на житло
Незважаючи на зростання української економіки і рівня доходів громадян, ситуація на вторинному ринку нерухомості за перші півроку продовжує демонструвати помірне зниження цін.
Детальніше
 • 0
Україна займає перше в світі по темпам падіння цін на житло
Середні ціни на квартири в Україні з липня по грудень 2016 року знизилися на 4,9%, а з січня по березень 2017 року - ще на 1,9%. Таким чином, Україна займає перше місце в світі за темпами здешевлення житла.
Детальніше
 • 0
В НБУ заговорили про "мильну бульбашку" на ринку української нерухомості
Зростання кількості новобудов, відкладена пропозиція на ринку житла і обмежений попит несуть загрозу підвищення фінансових ризиків для забудовників, констатується в розміщеному на веб-сайті звіті Національного банку України (НБУ) про фінансову стабільність на початку поточного тижня.
Детальніше