• 0
Деякі українські банки потребують подальшої докапіталізації – Fitch
Міжнародне рейтингове агентство Fitch констатує поліпшення платоспроможності українських банків, водночас зазначаючи, що деякі фінустанови потребують подальшої докапіталізації.
Детальніше
 • 0
«Кредобанк» приєднався до державної програми підтримки сільгоспвиробників
«Кредобанк» та Міністерство аграрної політики України підписали спільний меморандум про приєднання цього АКБ до державної програми підтримки тваринництва. Означена програма надасть можливість клієнтам банку отримати з бюджету компенсацію відсотків за кредитами, яка може здешевити вартість кредитних ресурсів до 3% річних в гривні або ж відшкодувати 25% суми кредиту.
Детальніше
 • 0
«Кредобанк» розширює можливості KredoPay
«Кредобанк» продовжує розширювати функціональність мобільного додатку - гаманця KredoPay, який дозволяє здійснювати безконтактні розрахунки за допомогою Android-смартфонів з підтримкою NFC-технології. Відтепер користувачам додатку доступна можливість перегляду балансу за картами, підключеними до додатку, а також керування їхніми лімітами.
Детальніше
 • 0
Банки почали активніше виказувати своїх клієнтів Нацбанку
У I кварталі 2018 року комерційні банки відправили в Держслужбу фінансового моніторингу інформацію про більш ніж 2 млн підозрілих операцій своїх клієнтів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість таких повідомлень збільшилася на 22,7%, підрахували в Нацбанку.

Детальніше
 • 0
Два банки планують об`єднатися
Акціонери «Скай Банку», ключовим з яких є громадянин Казахстану Аріф Бабаєв, розглянуть питання про приєднання до фінустанови банку «Січ», що належить українцям Олегу Баланде і Валерію Раздорожному.
Детальніше
 • 0
Який стан справ з погашенням банківських кредитівУ лютому частка непрацюючих кредитів (NPL) в банківській системі скоротилася на 0,4 п.п. до 56,20% в порівнянні з січнем.
Детальніше
 • 0
НБУ оштрафував банк Порошенка
16 березня Окружний адмінсуд м. Києва відкрив провадження в справі №826/3967/18 за позовом ПАТ “Міжнародний інвестиційний банк” (МІБ) до НБУ про визнання протиправними та скасування рішень від 12.02.2018 року №23 "Про накладення штрафу на Публічне акціонерне товариство "Міжнародний інвестиційний банк" та №24 "Застереження".
Детальніше
 • 0
Приватбанк має намір страхувати клієнтів від комунальних боргів
Приватбанк надав клієнтам можливість застрахуватися від загрози заборгованості по оплаті комунальних платежів.
Детальніше
 • 0
Уряд схвалив оновлену стратегію держбанків
Кабмін підтримав розроблені Міністерством фінансів спільно з міжнародними фінансовими інституціями оновлені Засади стратегічного реформування державного банківського сектору, повідомляє прес-служба Мінфіну.
Детальніше
 • 0
Приватбанк у 2017 році отримав збиток 23 млрд грн. - Нацбанк
За даними НБУ, збиток Приватбанку в 2017 році склав 23 млрд грн, тоді як інші держбанки задекларували прибутки: Ощадбанк - 558,5 млн грн, Укргазбанк – 623,8 млн грн, Укрексімбанк – 929,4 млн грн.
Детальніше
 • 0
Міністр фінансів повідомив, коли буде представлена уряду стратегія держбанків
Стратегія подальшого розвитку державних банків імовірно буде представлена Кабінету міністрів України через один-два тижні, повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк.
Детальніше
 • 0
Стало відомо, коли призначать нового главу НБУ
Якову Смолію, чию кандидатуру на пост глави Нацбанку вніс до парламенту Президент України Петро Порошенко, для результативного голосування необхідно зустрітися з усіма фракціями та отримати схвалення профільного комітету, заявив спікер Верховної Ради Андрій Парубій.
Детальніше