• 0
Рівень доларизації депозитів знизився і становить 40,7%Частка іноземної валюти зросла в коштах бізнесу та скоротилася в коштах населення. Рівень доларизації депозитів на кінець кварталу становив 40,7%, йдеться в Огляді банківського сектору НБУ.
Детальніше
 • 0
Норматив достатності регулятивного капіталу банків в липні майже не змінивсяНорматив достатності регулятивного капіталу банків в липні знизився на 0,05 процентних пункту з 17,47% до 17,42%, йдеться в повідомленні Національного банку.
Детальніше
 • 0
Обсяг кредитів, виданих комерційними банками скоротився на 1,5%Обсяг кредитів, виданих комерційними банками корпоративному сектору і фізичним особам, за оперативними даними НБУ, скоротився на 1,5% з 1 024,5 млрд гривень станом на 1 липня до 1 009,6 млрд гривень на 1 серпня, повідомив Національний банк.
Детальніше
 • 0
Портфель роздрібних кредитів Ощадбанку зріс на 24%У першому півріччі 2019 року портфель роздрібних кредитів Ощадбанку зріс на 1,3 млрд. грн., що на 24% більше порівняно з початком року. Загальний обсяг кредитного портфеля фізосіб перевищив 9 млрд. грн. Про це повідомила прес-служба банку.
Детальніше
 • 0
В січні-червні банки збільшили прибуток в 3,7 разиЧистий прибуток платоспроможних банків в січні-червні 2019 року склав 31 млрд грн, що в 3,7 рази більше, в порівнянні з аналогічним періом минулого року (8,3 млрд грн), повідомив НБУ на своїй сторінці в Facebook.
Детальніше
 • 0
Банки очікують приплив депозитів як від підприємств, так і домогосподарствУкраїнські банки очікують подальше зростання кредитування і приплив депозитів, в той же час констатуючи зростання ризиків, особливо кредитного, який збільшився в другому і очікувано зросте в третьому кварталі поточного року, свідчать результати опитування "Про умови банківського кредитування" Національного банку України (НБУ).
Детальніше
 • 0
У Moody's дали прогноз щодо розвитку найбільшого українського банкуЗа прогнозами міжнародного рейтингового агентства Moody's рентабельність ПриватБанку залишиться високою і буде рости протягом наступного року за рахунок високого комісійного доходу і збільшення чистого процентного доходу.
Детальніше
 • 0
Сума непрацюючих кредитів зменшилась на 10,6 млрд гривеньУ травні частка непрацюючих кредитів (NPL) в банківській системі скоротилася на 0,13 п. п. до 51,30% в порівнянні з квітнем, йдеться в повідомленні НБУ.
Детальніше
 • 0
В НБУ назвали системно-важливі банкиНаціональний банк України відповідно до оновленої методології збільшив число системно-важливих банків (СВБ) до 14, тоді як з 2016 року їх число залишалося незмінним - три: державні ПриватБанк, Ощадбанк і Укрексімбанк, йдеться в повідомленні регулятора в понеділок.
Детальніше
 • 0
Національний банк спростив здійснення безготівкових розрахунків у національній валютіНаціональний банк врегулював деякі питання здійснення безготівкових розрахунків у національній валюті, що спростить ведення бізнесу в Україні. Про це йдеться в повідомленні регулятора.
Детальніше
 • 0
Банківська система України відповідає економічним нормативамНорматив достатності регулятивного капіталу банків в травні збільшився на 1,44 процентних пункту з 16,21% до 17,65%, йдеться в повідомленні Національного банку.
Детальніше
 • 0
Купонні платежі формують значну частину доходів комерційних банківДеякі українські держбанки залишаються прибутковими тільки завдяки ОВДП.
Детальніше