• 0
Банки будуть зобов'язані використовувати інформацію з кредитного реєструНаціональний банк з 1 вересня 2018 надав банкам можливість отримувати інформацію з кредитного реєстру.
Детальніше
 • 0
Нацбанк послабить контроль за валютоюНаціональний банк оприлюднив проект валютного регулювання, яке вступить в чинність 7 лютого 2019 року разом з введенням в дію закону "Про валюту і валютні операції".
Детальніше
 • 0
Українцям будуть повертати вклади майже на мільйон гривеньЗ 2019 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб пропонує приступити до поетапного збільшення гарантованої суми відшкодування з 200 тис. грн до 500-800 тис. грн. Про це заявив директор-розпорядник ФГВФО Костянтин Ворушилін в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.
Детальніше
 • 0
Більше половини банківських кредитів не повертаютьсяПитома вага непрацюючих кредитів в кредитному портфелі банківської системи України за липень 2018 року зменшився з 55,68% до 55,06%.
Детальніше
 • 0
НБУ видав банкам кредити для купівлі урядових боргівПортфель облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) українських банків 27 серпня збільшився на 1,887 млрд грн (на 0,51%) - до 371,817 млрд грн. за рахунок отриманих коштів рефінансування від Найбанку.
Детальніше
 • 0
Українці найбільше заощаджень принесли в державні банкиЗ 31 найбільшого банку, які увійшли в огляд «Мінфіну», депозитний портфель фізосіб в порівнянні з 1 кварталом 2018 роки змогли наростити двадцять.
Детальніше
 • 0
Депозитний та кредитний портфелі комерційних банків зростаютьДепозитний портфель банків у національній валюті в липні зріс на 1,5% - до 515,475 млрд грн, в іноземній - на 2%, до 366,104 млрд грн.
Детальніше
 • 0
Деякі українські банки потребують подальшої докапіталізації – Fitch
Міжнародне рейтингове агентство Fitch констатує поліпшення платоспроможності українських банків, водночас зазначаючи, що деякі фінустанови потребують подальшої докапіталізації.
Детальніше
 • 0
«Кредобанк» приєднався до державної програми підтримки сільгоспвиробників
«Кредобанк» та Міністерство аграрної політики України підписали спільний меморандум про приєднання цього АКБ до державної програми підтримки тваринництва. Означена програма надасть можливість клієнтам банку отримати з бюджету компенсацію відсотків за кредитами, яка може здешевити вартість кредитних ресурсів до 3% річних в гривні або ж відшкодувати 25% суми кредиту.
Детальніше
 • 0
«Кредобанк» розширює можливості KredoPay
«Кредобанк» продовжує розширювати функціональність мобільного додатку - гаманця KredoPay, який дозволяє здійснювати безконтактні розрахунки за допомогою Android-смартфонів з підтримкою NFC-технології. Відтепер користувачам додатку доступна можливість перегляду балансу за картами, підключеними до додатку, а також керування їхніми лімітами.
Детальніше
 • 0
Банки почали активніше виказувати своїх клієнтів Нацбанку
У I кварталі 2018 року комерційні банки відправили в Держслужбу фінансового моніторингу інформацію про більш ніж 2 млн підозрілих операцій своїх клієнтів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість таких повідомлень збільшилася на 22,7%, підрахували в Нацбанку.

Детальніше
 • 0
Два банки планують об`єднатися
Акціонери «Скай Банку», ключовим з яких є громадянин Казахстану Аріф Бабаєв, розглянуть питання про приєднання до фінустанови банку «Січ», що належить українцям Олегу Баланде і Валерію Раздорожному.
Детальніше