• 0
Кредобанк та НУФ пільгово фінансуватимуть МСП
Німецько-Український Фонд (НУФ) та Кредобанк санкціонували угоду з кредитування українських малих та середніх підприємств (МСП) на суму 100 млн. гривень. Відповідно до неї, Кредобанк надаватиме позички МСП за ставкою на рівні близько 15% річних у гривні. Угода входить до Програми сприяння МСП, що фінансується Урядом Німеччини через Німецький державний банк розвитку KfW та підтримується ініціативою ЄС - EU4Business.
Детальніше
 • 0
Банківська система збільшила портфель гривневих кредитів населенню на 19,2%
За даними НБУ, у вересні, четвертий місяць поспіль, банківська система продовжила нарощувати кредитний портфель у національній валюті – він зріс на 1.4% м/м. Зокрема, залишки за гривневими кредитами, наданими корпоративному сектору, збільшилися на 1.4% м/м, сектору домашніх господарств – на 1.5% м/м.
Детальніше
 • 0
В НБУ нарахували шість проблемних банків в Україні
Була проведена діагностика 37 невеликих і дрібних банків.
Детальніше
 • 0
«Кредобанк» оновлює пакетні пропозиції для фізосіб
Починаючи з жовтня 2017 року, «Кредобанк» оновлюватиме пакетну пропозицію з обслуговування платіжних карт «Start», «Smart» та «VIP». Її перевагами є збільшений ліміт на безкоштовне зняття безготівкових надходжень у касах банку та будь-якому банкоматі України, безкоштовне обслуговування пакетів рахунків за умови безготівкових надходжень на рахунки та безкоштовні платежі на будь-який рахунок в Україні через систему онлайн-банкінгу «КредоДайрект» в сумі до 10000 грн.
Детальніше
 • 0
НБУ відправив на ліквідацію черговий банк
Фонд гарантування повідомив, що відповідно до рішення правління НБУ від 29 вересня про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку «Гефест», виконавча дирекція Фонду ухвалила рішення про початок процедури ліквідації цього банку, яка триватиме до 01 жовтня 2018 року.
Детальніше
 • 0
За літо в українських банках зросла кількість дефолтних кредитів
Обсяг дефолтних кредитів (непрацюючих кредитів з 100%-ною ймовірністю неповернення) в українських банках на 1 вересня склав 580,842 мільярда гривень, або 57,8% загального обсягу виданих кредитів.
Детальніше
 • 0
Ощадбанк першим в Україні прокладає шлях до інклюзивності
Адже він став першим і єдиним банком в Україні та Східній Європі, що відкриває інклюзивні відділення, доступні для всіх верств клієнтів, а також першим банком, що ініціював створення на їх базі інклюзивних клубів дозвілля для людей з інвалідністю та проведення спеціалізованих тренінгів для співробітників і клієнтів. Таким чином банк став піонером втілення в життя в Країні ідеї безбар’єрного суспільства.
Детальніше
 • 0
НБУ видав чотирьом банкам півмільярда "рефінансу"
Національний банк України видав чотирьом банкам 500 млн гривень рефінансування.

Детальніше
 • 0
Сергій Тігіпко придбав Львівський VS Банк
Бізнесмен Сергій Тігіпко вирішив купити VS Банк, який належить російському "Сбербанку".
Детальніше
 • 0
В НБУ розповіли, коли українським вкладникам підвищать відсотки
Українські банки не почнуть підвищувати ставки за гривневими депозитами населення поки Нацбанк не підвищить свою облікову ставку в разі посилення інфляційних ризиків.
Детальніше
 • 0
У банку «Львів» з’явиться швейцарський співвласник
Швейцарський інвестор ResponsAbility Participations AG звернувся в НБУ щодо погодження придбання неконтрольного пакету акцій банку «Львів». Своєю чергою ПАТ «Львів» паралельно подав необхідну документацію до Національного банку України стосовно погодження інвестиції нового стратегічного акціонера, незалежної швейцарської компанії з управління активами ResponsAbility Participations AG.
Детальніше
 • 0
Новий здобуток Ощадбанку
Ощадбанк продовжує реалізовувати загальнонаціональний проект муніципальних карток, що передбачає зокрема впровадження безконтактної оплати проїзду у транспортній інфраструктурі. Нагадаємо, що Ощадбанк першим серед українських банків у партнерстві з Mastercard розпочав системну реалізацію проектів з впровадження безконтактних розрахунків у громадському транспорті в регіонах.
Детальніше