• 0
Населення за 7 місяців продало банкам валюту на $327 млн більше, ніж купило - Нацбанк
За даними НБУ, в липні населення купило у банків готівкової валюти $502,8 млн, що на 16,3% більше, ніж в червні. Водночас населення продало банкам $830,1 млн (+7,6%).
Детальніше
 • 0
Додаток Приват24 зможуть використовувати клієнти інших банків
Додатком для мобільного і онлайн-банкінгу Приват24 зможуть користуватися клієнти інших банків.
Детальніше
 • 0
В Україні знову можна буде взяти «теплий кредит»
Тепер всі любителі утеплити своє житло, замінити газовий котел на твердопаливний і підвищити енергоефективність свого будинку можуть приєднатися до урядової програми.
Детальніше
 • 85
Держбанки за півроку збільшили частку активів у банківській системі до 55,6%
Зі звітності НБУ випливає, що за підсумками 1-го півріччя 2017 року трійка банків з найбільшими активами лишилася незмінною: Приватбанк (на 01.07.2017 – 231 млрд грн), Ощадбанк (220,7 млрд грн), Укрексімбанк (168,4 млрд грн). Оскільки Укргазбанк (65,7 млрд грн) потіснив Райффайзен Банк Аваль (60,9 млрд грн) з 4-ої позиції, виходить, що наразі всі чотири найбільші банки в Україні – під контролем держави.
Детальніше
 • 0
Аграріям компенсують 20% вартості придбаної сільгосптехніки
Урядом визначено чотири уповноважених банки, через які він буде реалізовувати програму часткової компенсації вартості придбання сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва.
Детальніше
 • 0
«Кредобанк» опікуватиметься кредитами «Платинум Банку»
«Кредобанк» придбав права вимоги за портфелем кредитів фізичних осіб ПАТ «Платинум Банк», у якому запроваджено тимчасову адміністрацію. Портфель було придбано на відкритих торгах в системі “ProZorro” за 61,272 млн. грн. у Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
Детальніше
 • 85
НБУ оштрафував «Райффайзен Банк Аваль» на 5 млн грн
4 серпня Окружний адмінсуд м. Києва відкрив провадження в справі за позовом «Райффайзен Банку Аваль» до НБУ про визнання неправомірним та скасування рішення від 30.06.2017 №220 в частині накладення штрафу в сумі 4,9 млн грн. Чим обумовлений штраф, у судових матеріалах не уточнюється.
Детальніше
 • 0
В Україні може зникнути ще один банк
Акціонери Апекс-Банку (Київ) розглянуть питання про припинення банківської діяльності на позачергових зборах акціонерів 23 серпня цього року.
Детальніше
 • 0
Чому інвестори перехотіли скуповувати українські банки
Українськими банками в цьому році цікавилися інвестори з Великобританії, Туреччини, Грузії, Ірану, повідомила виконавчий директор Незалежної асоціації банків України (НАБУ) Олена Коробкова.
Детальніше
 • 0
В Україні може зникнути ще один банк
НБУ повідомив, що 01 серпня відніс до неплатоспроможних банк "Гефест", оскільки той не забезпечив виконання вимог в частині приведення розміру регулятивного капіталу до розміру, не меншого ніж 200 млн грн, у строк до 11 липня 2017 року.
Детальніше
 • 0
Банк Порошенка майже втричі збільшив прибуток
Міжнародний інвестиційний банк отримав 52,894 млн грн чистого прибутку, що в 2,6 раза більше, ніж минулого року.
Детальніше
 • 0
Стало відомо, скільки НБУ заробив на «Приваті» до націоналізації
Прес-служба Приватбанку повідомила, що загальна сума кредитів, залучених ним в НБУ з початку 2014 року до моменту націоналізації, становила 22,3 млрд грн.
Детальніше