• 0
Корея інвестуватиме у цифровий розвиток України
Південна Корея заявила про плани інвестувати в розвиток цифрової інфраструктури 4G і 5G в Україні.
Детальніше
 • 51
У Центрі “Розвитку КСВ” презентували корисний інструмент для інвесторів
Днями у Центрі “Розвитку КСВ” за підтримки Посольства Королівства Норвегії в Україні відбувся Форум “Корпоративна соціальна відповідальність для інвесторів: виходячи за межі комплайєнс”.
Детальніше
 • 0
Український стартап залучив рекордні 110 мільйонів доларів
Grammarly став першим українським стартапом, заснованим в Києві, який залучив понад сто мільйонів доларів в рамках публічного раунду.
Детальніше
 • 0
ЄБРР рекомендує Україні об'єднати біржі для припливу інвестицій
ЄБРР рекомендує Україні об’єднати фондові біржі та створити центральний депозитарій для залучення більшої кількості ринкових інвестицій.
Детальніше
 • 0
Галасюк: Інвестиції у виробництво – найкращі ліки від корупції!
Залучення прямих іноземних інвестицій допоможе у боротьбі з корупцією краще, ніж створення числених антикорупційних органів. Про це під час організованого Національною інвестиційною радою при Президентові України та міжнародною дослідницькою компанією GFK Ukraine форуму «Чому прямі іноземні інвестиції важливі» заявив голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва, заступник лідера РПЛ з економічної політики Віктор Галасюк.
Детальніше
 • 0
РФ очолила рейтинг іноземних інвесторів України
В економіку України іноземні інвестори вклали у 2016 році $ 4,406 млрд прямих інвестицій (ПІІ), що на 17,1% перевищує показник 2015 року.
Детальніше
 • 0
Іноземні інвестиції в Україну за рік зросли майже на 4 мільярди доларів
Іноземні інвестиції в Україну за рік зросли майже на 4 мільярди доларів. А це вдвічі більше, ніж 2015 року. Так заявив перший віце-прем'єр Степан Кубів.
Детальніше
 • 0
ЄБРР вперше прокредитував львівську компанію у національній валюті
135 мільйонів гривень довготермінового кредиту надасть Європейський банк реконструкції та розвитку провідному продуктовому рітейлеру Західної України – мережі "Рукавичка", котра належить до компанії "Львівхолод". Означений кредит зі строком погашення у 6 років, допоможе компанії відкрити ще 42 нових магазини по усій території регіону, модернізувати та підвищити енергоефективність у всіх діючих магазинах, розширити логістичний центр, і, що найважливіше, створити додатково близько 1000 робочих місць.
Детальніше
 • 0
Німецько-Український фонд готовий інвестувати в український малий та середній бізнес
Німецько-Український фонд (НУФ) готовий інвестувати 18 млн. євро у розвиток малого і середнього бізнесу України.
Детальніше
 • 0
Гройсман закликав французів інвестувати в український бізнес
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман на зустрічі з представниками французького бізнесу закликав бізнесменів інвестувати в Україну.
Детальніше
 • 68
ЄБРР назвав умови для збільшення інвестицій в Україні
Європейський банк реконструкції і розвитку може збільшити інвестиції в Україну в разі поліпшення корпоративного управління державних компаній.
Детальніше
 • 0
Чого не вистачає Україні для ривка економіки
Для того, щоб економіка України щорічно показувала зростання на 6%, за 20 років в країну необхідно залучити не менше $ 120-200 млрд іноземних інвестицій.

Детальніше