• 0
В український агросектор інвестували понад $ 400 млн
За підсумками I кварталу 2017 року, рівень інвестицій в аграрному секторі збільшився на 52,8% і досягнув $ 403 млн.
Детальніше
 • 0
Іноінвестиції в регіони: профільне міністерство спотворює реальну картину
Принаймні, такої думки дотримується гендиректор агенції Євро-Рейтинг Григорій Перерва. Аналітик вважає, що Мінрегіонбуд помиляється, оцінюючи іноземні інвестиції в регіонах в існуючій системі координат. Адже використання в якості основних показників надходження іноземних інвестицій накопиченим підсумком в розрахунку на одного жителя і в динаміці (рік до року) є некоректним.
Детальніше
 • 17
Італійці побудують агропідприємство у Львівській області
Італійська компанія PV Services Srl інвестує EUR15 млн у створення агропідприємства Hemplus у Львівській області.
Детальніше
 • 0
Японські компанії готують великі інвестиції в Україну
В Україні незабаром може з'явитися кілька нових заводів. Їх планує побудувати японський виробник електроустаткування Fujikura Automotive Ukraine Lviv.
Детальніше
 • 0
Корея інвестуватиме у цифровий розвиток України
Південна Корея заявила про плани інвестувати в розвиток цифрової інфраструктури 4G і 5G в Україні.
Детальніше
 • 51
У Центрі “Розвитку КСВ” презентували корисний інструмент для інвесторів
Днями у Центрі “Розвитку КСВ” за підтримки Посольства Королівства Норвегії в Україні відбувся Форум “Корпоративна соціальна відповідальність для інвесторів: виходячи за межі комплайєнс”.
Детальніше
 • 0
Український стартап залучив рекордні 110 мільйонів доларів
Grammarly став першим українським стартапом, заснованим в Києві, який залучив понад сто мільйонів доларів в рамках публічного раунду.
Детальніше
 • 0
ЄБРР рекомендує Україні об'єднати біржі для припливу інвестицій
ЄБРР рекомендує Україні об’єднати фондові біржі та створити центральний депозитарій для залучення більшої кількості ринкових інвестицій.
Детальніше
 • 0
Галасюк: Інвестиції у виробництво – найкращі ліки від корупції!
Залучення прямих іноземних інвестицій допоможе у боротьбі з корупцією краще, ніж створення числених антикорупційних органів. Про це під час організованого Національною інвестиційною радою при Президентові України та міжнародною дослідницькою компанією GFK Ukraine форуму «Чому прямі іноземні інвестиції важливі» заявив голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва, заступник лідера РПЛ з економічної політики Віктор Галасюк.
Детальніше
 • 0
РФ очолила рейтинг іноземних інвесторів України
В економіку України іноземні інвестори вклали у 2016 році $ 4,406 млрд прямих інвестицій (ПІІ), що на 17,1% перевищує показник 2015 року.
Детальніше
 • 0
Іноземні інвестиції в Україну за рік зросли майже на 4 мільярди доларів
Іноземні інвестиції в Україну за рік зросли майже на 4 мільярди доларів. А це вдвічі більше, ніж 2015 року. Так заявив перший віце-прем'єр Степан Кубів.
Детальніше
 • 0
ЄБРР вперше прокредитував львівську компанію у національній валюті
135 мільйонів гривень довготермінового кредиту надасть Європейський банк реконструкції та розвитку провідному продуктовому рітейлеру Західної України – мережі "Рукавичка", котра належить до компанії "Львівхолод". Означений кредит зі строком погашення у 6 років, допоможе компанії відкрити ще 42 нових магазини по усій території регіону, модернізувати та підвищити енергоефективність у всіх діючих магазинах, розширити логістичний центр, і, що найважливіше, створити додатково близько 1000 робочих місць.
Детальніше