Вадим Новинський визначивсяВибори до Верховної Ради України поступово входять в основну фазу. Політичні сили представили списки претендентів на депутатські мандати. Фактично визначилися також претенденти й по мажоритарних округах. За інформацією першого номера Опозиційного блоку Євгенія Мураєва один з лідерів названої політичної сили Вадим Новинський буде балотуватися до Верховної Ради по мажоритарному округу.

За словами Мураєва, на одномандатних округах від партії балотуватимуться «дуже гідні представники», зокрема Борис Колесніков та Вадим Новинський.

Нагадаємо, що Вадим Новинський є лідером фракції Опозиційного блоку у Верховній Раді України. Новинський вперше був обраний до Верховної Ради України за результатами довиборів 7 липня 2013 року в мажоритарному окрузі № 224. На дострокових виборах 2014 року був обраний народним депутатом України від «Опозиційного блоку» (№ 11 у партійному списку).

Вадим Новинський є відомим українським бізнесменом. У свій час створив і очолив «Смарт-Холдинг». Він також є власником популярного в Україні виробника продуктів харчування «Верес».

Український журнал «Економіст»


Друкувати
Найбільш популярні матеріали