• 0
Реалізація механізму публічно-приватного партнерства на сільських територіях
Публічно-приватне партнерство як інноваційна форма управління сільськими територіями зорієнтоване на їх розвиток та забезпечення економічної спроможності. Орієнтація механізму на співпрацю територіальних громад актуалізує його з огляду на швидкий перебіг реформи децентралізації влади в Україні та переважання сільський територій у складі держави.
Детальніше
 • 0
Тенденції інституціональних трансформацій системи управління лісовою галуззю в УкраїніВ Україні застосовується модель централізованого управління лісовими ресурсами та лісокористуванням, котра характеризується концентрацією функцій нормативного регулювання, управління діяльністю і контрольних функцій в єдиному центрі – Державному агентстві лісових ресурсів України з дублюванням функцій управління й контролю його територіальними органами, а також деякими іншими міністерствами й відомствами.
Детальніше
 • 0
Що таке боргозалежна економікаБоргова залежність нашої країни з року в рік посилюється у зв’язку з щорічним отриманням все нових кредитів. Ускладнюється проблема тим, що Україна змушена погашати ті борги, які були взяті ще попередніми урядами. Не завжди кредитні ресурси міжнародних фінансово-кредитних організацій використовуються за призначенням.
Детальніше
 • 0
Як уникнути краху української економіки у 2019 році
Підйом національної економіки залежить від ряду чинників. Передова іноземна практика засвідчує, що необхідною передумовою активізації ділової активності є нарощення інвестиційних вливань. А це у свою чергу потребує створення належного інвестиційного клімату, який стимулюватиме зовнішніх і внутрішніх інвесторів фінансувати проекти модернізації основного капіталу виробничих підприємств та інфраструктурних об’єктів.
Детальніше
 • 0
Чому світова економічна криза може наступити вже в найближчі 12 місяцівЦиклічний характер розвитку глобальної економіки передбачає настання через певний часовий проміжок кризової фази. В останні місяці у світовій економіці сформувалися передумови для нового витка кризових явищ, що можуть за масштабами перевершити кризу 2008 року.
Детальніше
 • 0
Економічне зростання в Україні в 5-7% є реальнимПодолання стагнаційних проявів і вихід на висхідний тренд економічного розвитку – це необхідна передумова зміцнення української державності особливо в умовах загострення екзогенних ризиків. Сьогодні в експертному середовищі точаться дискусії стосовно можливостей забезпечення прискорених темпів соціально-економічного піднесення України.
Детальніше
 • 0
При яких умовах середня зарплата в Україні виросте до 650-700 доларівНомінальний ріст української економіки в останні два роки поки не забезпечив реального підвищення життєвого рівня переважної більшості населення. Певні позитивні зрушення, які спостерігаються в окремих сегментах національного господарства, не призвели до росту суміжних галузей, що не дало можливості суттєво покращити економічну ситуацію в країні в цілому.
Детальніше
 • 0
Чому може виникнути світова економічна криза в найближчі 3-6 місяцівВ останні тижні все більша кількість експертів говорить про високу ймовірність виникнення чергової глобальної економічної кризи. Окремі експерти прогнозують найбільш деструктивний вплив глобальної кризи на країни, які є експортерами сільськогосподарської сировини та мінеральних продуктів.
Детальніше
 • 0
Експерт: у нас вибір між поганим і ще гіршимЗалежність України від зовнішніх запозичень звужує можливості Уряду для маневру, зокрема в частині формування пакету соціальних гарантій, що погіршує становище найбідніших верств населення. Україна вже більше 20 років працює з міжнародними фінансово-кредитними організаціями та урядами іноземних держав стосовно залучення додаткових ресурсів для забезпечення макроекономічної стабільності, що відповідно «затягує» кредитний зашморг.
Детальніше
 • 0
Новый курс Украины. Каким он должен бытьОбилие дорогих автомобилей и ресторанов, массовое жилищное строительство и благоустройство городов создают впечатление, что Украина успешно развивается. Но это не так. Подводная часть айсберга состоит в снижении общественного производства и расслоении общества. Это обстоятельство обуславливает поиск путей к достижению истинного успеха. Самым видимым проявлением такого поиска стал форум Юлии Тимошенко под звучным названием «Новый курс Украины».
Детальніше
 • 0
Для підйому української економіки щорічно потрібно 10 млрд. дол. іноземних інвестиційПерспективи зростання української економіки напряму пов’язані із залученням значних обсягів іноземних інвестицій, що потребує покращення інвестиційного клімату в Україні. Водночас в останні роки виконавча та законодавча гілки влади не спромоглися покращити умови залучення іноземного капіталу, що не дозволяє забезпечити реальну модернізацію реального сектора економіки.
Детальніше
 • 0
Двокімнатні квартири подорожчають на 14-16%Восени по всій Україні подорожчають квартири: трикімнатні квартири подорожчають на 4-6%, одно - на 11-13%, а ось двокімнатні квартири на 14-16%. Про це повідомляють аналітики платформи OLX.
Детальніше
 • 0
Де в Україні найбільше заробляють на рекламіКиїв став рекордсменом за доходами від реклами. Справа в тому, що в столиці розташовані центральні офіси найбільших компаній і вони виступають щедрими замовниками даних послуг
Детальніше
 • 0
Чи піднімуть українцям мінімальну заробітну платуОдним з основних індикаторів соціально-економічного піднесення є зростання реальної заробітної плати громадян, що значною мірою визначається підвищенням мінімального рівня оплати праці. Одне з найбільш гучних зростань в останні роки мінімальної заробітної плати до 3200 грн. й сьогодні викликає неоднозначні оцінки щодо правильності такого кроку, оскільки це поглибило колізії стосовно прозорості оплати праці найманих працівників.
Детальніше