• 0
Травневі дощі покращили стан пшениці на всій території УкраїниАналітичне агентство "УкрАгроКонсалт" прогнозує, що в 2020 році в Україні частка пшениці продовольчої якості в урожаї буде більше 50%.
Детальніше
 • 0
Індекс продовольчих цін ФАО в квітні знизився на 3,4%Світові ціни на продовольчі сировинні товари знижуються третій місяць поспіль через скорочення попиту на тлі пандемії COVID-19, повідомляє Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Детальніше
 • 0
Саудівська Аравія купила 60 000 тон української пшениціДержавний закупник зерна Саудівської Аравії SAGO купив 60 000 тон української пшениці за ціною $ 248 за тонну у інвестиційній компанії SALIC, яка володіє агрохолдингом "Мрія" в Україні.
Детальніше
 • 0
Державну підтримку для аграрних виробників не зменшилиДержавну підтримку аграрним виробникам у розмірі 4 млрд грн в оновленому бюджеті-2020 зберегли в повному обсязі. Про це повідомляють в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.
Детальніше
 • 0
Соняшникова олія: що ще експортують українські аграріїУ Міністерстві економічного розвитку і торгівлі назвали топ-10 товарів в українському експорті 2019 року. На них припадає 43,2% всього експорту. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник міністра економіки, торговий представник України Тарас Качка.
Детальніше
 • 0
Українські аграрії збільшили експорт зернових на 23%Українські аграрії з початку 2019-2020 маркетингового року (МР, липень 2019 - червень 2020) експортували 36,32 мільйона тонн зерна, що на 8,4 мільйона тонн більше аналогічного періоду минулого МР.
Детальніше
 • 0
Україна буде експортувати яйця і м'ясо в ОАЕПогоджено сертифікати здоров'я для експорту яєць та яєчних продуктів, а також м'яса і м'ясопродуктів з України в ОАЕ.
Детальніше
 • 0
Виробництво сільськогосподарської продукції в Україні зросло на 1,1%Виробництво сільськогосподарської продукції в Україні за 2019 рік у порівнянні з 2018 роком зросло на 1,1%. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на попередні дані Державної служби статистики.
Детальніше
 • 0
Урожай зернових культур в Україні склав близько 75 млн тоннВиробництво зернових та зернобобових культур в Україні в 2019 році, за даними Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, склало близько 75 млн тонн проти 70,1 млн т в 2018 році.
Детальніше
 • 0
Рекордний врожай зернових і олійних культур укріплює гривнюПосилення курсу гривні по відношенню до долара відбувається внаслідок дії ряду факторів. Про це заявив сьогодні глава правління Національного банку України Яків Смолій на брифінгу.
Детальніше
 • 0
В Азію надійшло 42% українського агропродовольчого експортуПротягом перших трьох кварталів 2019 р найбільше української сільгосппродукції і продовольства закупили азіатські імпортери. Про це розповіла заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Інна Метельова, повідомляє "Держзовнішінформ".
Детальніше
 • 0
Євросоюз збільшує квоти на експорт української курятиниЄвропарламент 26 листопада ратифікує угоду між Україною та ЄС про внесення змін до економічну частину Угоди про асоціацію між сторонами про збільшення безмитної квоти на експорт українського м'яса птиці (курятини) в країни-члени Євросоюзу.
Детальніше