• 0
Соняшникова олія: що ще експортують українські аграріїУ Міністерстві економічного розвитку і торгівлі назвали топ-10 товарів в українському експорті 2019 року. На них припадає 43,2% всього експорту. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник міністра економіки, торговий представник України Тарас Качка.
Детальніше
 • 0
Українські аграрії збільшили експорт зернових на 23%Українські аграрії з початку 2019-2020 маркетингового року (МР, липень 2019 - червень 2020) експортували 36,32 мільйона тонн зерна, що на 8,4 мільйона тонн більше аналогічного періоду минулого МР.
Детальніше
 • 0
Україна буде експортувати яйця і м'ясо в ОАЕПогоджено сертифікати здоров'я для експорту яєць та яєчних продуктів, а також м'яса і м'ясопродуктів з України в ОАЕ.
Детальніше
 • 0
Виробництво сільськогосподарської продукції в Україні зросло на 1,1%Виробництво сільськогосподарської продукції в Україні за 2019 рік у порівнянні з 2018 роком зросло на 1,1%. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на попередні дані Державної служби статистики.
Детальніше
 • 0
Урожай зернових культур в Україні склав близько 75 млн тоннВиробництво зернових та зернобобових культур в Україні в 2019 році, за даними Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, склало близько 75 млн тонн проти 70,1 млн т в 2018 році.
Детальніше
 • 0
Рекордний врожай зернових і олійних культур укріплює гривнюПосилення курсу гривні по відношенню до долара відбувається внаслідок дії ряду факторів. Про це заявив сьогодні глава правління Національного банку України Яків Смолій на брифінгу.
Детальніше
 • 0
В Азію надійшло 42% українського агропродовольчого експортуПротягом перших трьох кварталів 2019 р найбільше української сільгосппродукції і продовольства закупили азіатські імпортери. Про це розповіла заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Інна Метельова, повідомляє "Держзовнішінформ".
Детальніше
 • 0
Євросоюз збільшує квоти на експорт української курятиниЄвропарламент 26 листопада ратифікує угоду між Україною та ЄС про внесення змін до економічну частину Угоди про асоціацію між сторонами про збільшення безмитної квоти на експорт українського м'яса птиці (курятини) в країни-члени Євросоюзу.
Детальніше
 • 0
Зовнішня торгівля молочними продуктами у вересні показала скороченняУ вересні 2019 року валютна виручка за поставки молокопродуктів на зовнішні ринки скоротилася на 21,3%, ― до $14 млн. Про це, опираючись на дані Державної фіскальної служби України, повідомляє аналітик Асоціації виробників молока Володимир Андрієць.
Детальніше
 • 0
За дев’ять місяців експорт продукції АПК збільшився на 22%За результатами дев’яти місяців поточного року, експорт продукції АПК з України склав $15,6 млрд, що на 22% більше періоду минулого року, повідомляє прес-служба УКАБ.
Детальніше
 • 0
Сільськогосподарські підприємства збільшили виробництво на 12,9%Зростання виробництва сільськогосподарської продукції в Україні в січні-вересні поточного року склало 5,9% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, повідомила Державна служба статистики України.
Детальніше
 • 0
Аграрії зібрали 45,1 млн тонн зернаУкраїнські аграрії станом на 26 вересня зібрали зернові та зернобобові культури на площі 11,1 млн га, або 72% до прогнозу, - 45,1 млн тонн зерна при середній врожайності 40,8 ц/га.
Детальніше