• 0
Як держава стимулювала модернізацію АПК в 2018 роціІнтенсивний розвиток національного АПК вимагає відновлення вітчизняного машинобудування, що дозволить зменшити потребу в імпорті сільськогосподарської техніки і підвищити внутрішній попит на металопродукцію.
Детальніше
 • 0
Експорт агропродукції встановив новий рекордЕкспорт агропродукції з України за підсумками січня-листопада 2018 року склав $ 17,02 млрд, що майже на 4%, або $ 621,4 млн, більше, ніж за 11 міс.-2017, повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства.
Детальніше
 • 0
Китай зацікавився українськими птахопродуктамиКитайська народна республіка зняла заборону на імпорт українських птахопродуктів, повідомила Госпродпотребслужба у відповідь на запит агентства "Інтерфакс-Україна".
Детальніше
 • 0
Україна продає агропродукцію по всьому світуЕкспорт агропродукції з України за підсумками січня-жовтня 2018 року склав $14,8 млрд, повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства.
Детальніше
 • 0
Україна рекордно збільшить експорт сільськогосподарської продукціїУкраїна в 2018 р може збільшити експорт сільськогосподарської продукції до рекордних 18 млрд дол., за оцінками асоціації "Український клуб аграрного бізнесу".
Детальніше
 • 0
Фермерські господарства покращують якість зернаУкраїнські фермери стали активніше купувати вітчизняне елеваторне і лабораторне обладнання після введення програми часткової компенсації його вартості.
Детальніше
 • 0
Як в Україні вирішується проблема з дефіцитом свининиНезважаючи на те, що аграрний сектор став локомотивом національної економіки, спостерігається значний перегин між рослинництвом та тваринництвом.
Детальніше
 • 0
Аграрії збільшили урожай у поточному роціСільськогосподарські підприємства станом на 8 листопада зібрали 62,9 млн тонн зернових і зернобобових з площі 13,9 млн га. Про це йдеться в повідомленні Міністерства аграрної політики і продовольства.
Детальніше
 • 0
На ринку молока зростає частка фальсифікатуОбсяг фальсифікованої молочної продукції в Україні досягає 30%, що негативно впливає на рентабельність виробництва молока, повідомила Асоціація виробників молока (АВМ).
Детальніше
 • 0
Споживання риби збільшилось на 12,5%У 2017 році рівень споживання риби та рибних продуктів досяг 10,8 кг на людину. Це на 12,5% більше, ніж у 2016 році - 9,6 кг. Про це повідомляє прес-служба Держрибагентства.
Детальніше
 • 0
Які зернові крупи виробляють в УкраїніПісля деякого відновлення в 2016 році, в останні 2 роки в Україні триває тенденція скорочення виробництва круп. Так, в січні-серпні 2018 року відзначається зниження темпів виробництва більшості видів круп в порівнянні з січнем-серпнем 2017 року. Про це повідомляють експерти «УкрАгроКонсалт».
Детальніше
 • 0
Українці стали більше подорожувати і споживати екзотичні фруктиСпоживання цитрусових і екзотичних фруктів в Україні досить швидко зростає. У минулому сезоні обсяг ринку імпортних фруктів в черговий раз збільшився, тоді як споживання місцевих яблук навпаки скоротилося.
Детальніше