• 0
Україна рекордно збільшить експорт сільськогосподарської продукціїУкраїна в 2018 р може збільшити експорт сільськогосподарської продукції до рекордних 18 млрд дол., за оцінками асоціації "Український клуб аграрного бізнесу".
Детальніше
 • 0
Фермерські господарства покращують якість зернаУкраїнські фермери стали активніше купувати вітчизняне елеваторне і лабораторне обладнання після введення програми часткової компенсації його вартості.
Детальніше
 • 0
Як в Україні вирішується проблема з дефіцитом свининиНезважаючи на те, що аграрний сектор став локомотивом національної економіки, спостерігається значний перегин між рослинництвом та тваринництвом.
Детальніше
 • 0
Аграрії збільшили урожай у поточному роціСільськогосподарські підприємства станом на 8 листопада зібрали 62,9 млн тонн зернових і зернобобових з площі 13,9 млн га. Про це йдеться в повідомленні Міністерства аграрної політики і продовольства.
Детальніше
 • 0
На ринку молока зростає частка фальсифікатуОбсяг фальсифікованої молочної продукції в Україні досягає 30%, що негативно впливає на рентабельність виробництва молока, повідомила Асоціація виробників молока (АВМ).
Детальніше
 • 0
Споживання риби збільшилось на 12,5%У 2017 році рівень споживання риби та рибних продуктів досяг 10,8 кг на людину. Це на 12,5% більше, ніж у 2016 році - 9,6 кг. Про це повідомляє прес-служба Держрибагентства.
Детальніше
 • 0
Які зернові крупи виробляють в УкраїніПісля деякого відновлення в 2016 році, в останні 2 роки в Україні триває тенденція скорочення виробництва круп. Так, в січні-серпні 2018 року відзначається зниження темпів виробництва більшості видів круп в порівнянні з січнем-серпнем 2017 року. Про це повідомляють експерти «УкрАгроКонсалт».
Детальніше
 • 0
Українці стали більше подорожувати і споживати екзотичні фруктиСпоживання цитрусових і екзотичних фруктів в Україні досить швидко зростає. У минулому сезоні обсяг ринку імпортних фруктів в черговий раз збільшився, тоді як споживання місцевих яблук навпаки скоротилося.
Детальніше
 • 0
Поголів’я великої рогатої худоби в Україні продовжує скорочуватисяЯкщо в українському тваринництві України не відбудеться змін, то вже в 2030 році корів можна буде вносити до Червоної книги.
Детальніше
 • 0
Китай збільшує обсяги поставок зерна з УкраїниДержавна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) домовилася зі своїм стратегічним партнером – Державною індустріальною корпорацією Китаю (ССЕС) про збільшення поставок зернових в Китай, повідомила прес-служба ДПЗКУ з посиланням на слова і. о. голови правління Ірини Марченко.
Детальніше
 • 0
Аграрії збільшили витрати виробництва на 14,3%Витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в січні-серпні 2018 року зросли на 14,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, повідомила Державна служба статистики.
Детальніше
 • 0
Агрохолдинги отримають мільярдні прибутки у 2018-2019 рокахАгрохолдинги встановлять новий рекорд з експорту зернових. У 2018/2019 МР його сукупний обсяг має всі шанси вирости з 43,8 млн тонн в до 44-45 мільйонів, спрогнозував аналітик аграрних ринків Українського клубу аграрного бізнесу Петро Лаха. Це краще прогнозу Мінагропроду, який був підвищений з 39 до 42 млн тонн.
Детальніше