• 0
Україна активно експортує мінеральні добриваОбсяги експорту аміаку з України в січні-серпні 2018 року склали 40 тис. тонн на суму $ 9,4 млн, а імпорту 257,2 тис. тонн на суму $ 76,4 млн. Про це повідомляє «Інфоіндустрія».
Детальніше
 • 85
В USDA підвищили прогноз урожаю зерна в УкраїніМіністерство сільського господарства США (USDA) підвищило прогноз урожаю зерна в Україні в 2018 році на 1,85 млн тонн у порівнянні з липневим прогнозом - до 65,6 млн тонн.
Детальніше
 • 68
Для українських експортерів пшениці відкриваються нові можливостіЕкспорт сільськогосподарської сировини став основною складовою українського експорту в цілому, що робить сільське господарство однією з основних структуроутворюючих галузей національної економіки. За рахунок експорту зернових вдається забезпечувати критично необхідний рівень надходжень валюти в країну і упереджувати надмірну девальвацію національної грошової одиниці.
Детальніше
 • 0
В Україні відкриються три заводи з переробки соняшнику
У квітні-травні поточного року в Україні очікується введення в експлуатацію трьох олійноекстракційних заводів з переробки насіння соняшнику – компанією “Ніжинський ЖК” потужністю 1200 т/добу, ГК “Агроліга” – 500 т/добу та Сумським заводом продтоварів – 500 т/добу.
Детальніше
 • 0
Україна стрімко нарощує експорт аграрної продукції до ЄС
У 2017 році вартість експорту агропродовольчої продукції з України до ЄС зросла на 1,2 млрд. євро (+27%).
Детальніше
 • 0
Гройсман пообіцяв аграріям рекордну підтримку
7 лютого на засіданні уряду Кабмін підтримав низку постанов, спрямованих на підтримку агропромислового комплексу України.
Детальніше
 • 0
На скільки Україна збільшила експорт аграрної та харчової продукціїЗа підсумками 2017 року зовнішньоторговельний оборот аграрної та харчової продукції склав $ 22,6 млрд, з яких експорт склав більше $ 17,9 млрд і збільшився на 16,3% в порівнянні з 2016 р Про це заявив заступник міністра аграрної політики і продовольства Ольга Трофімцева, повідомляє прес-служба міністерства.
Детальніше
 • 0
Чи втримають аграрії гривню у 2018 році
Основою стабільності національної грошової одиниці протягом 2016-2017 років була потужна сировинна база сільськогосподарського виробництва, в першу чергу, значні площі родючих ґрунтів, котра дозволяла і дозволяє розвивати галузь екстенсивним шляхом, збільшуючи обсяги виробництва та експорту (а значить і валютних доходів власників с/г бізнесів та країни) за допомогою розширення площі посівів експортоорієнтованих культур.
Детальніше
 • 0
Стало відомо, як уряд планує допомогти українським фермерам
Бути фермером в Україні стане легше і вигідніше - уряд розробляє програму фінансової підтримки. Програма повинна бути запущена вже до кінця місяця, обіцяє прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Гроші - понад 4 мільярди гривень, - заклали до бюджету.
Детальніше
 • 0
Українських фермерів закликають вирощувати імбир
В Україну імбир завозять з різних країн сирим, сушеним (у вигляді порошку), маринованим тощо. Але імбир росте і в Україні. Конкурентів на ринку взагалі немає, і з цієї культури можна отримати близько $10 тис. прибутку.
Детальніше
 • 0
Ціни на зернові можуть виростиУ міру переходу настання зими, на ринках зернобобових зростає волатильність щодо майбутнього врожаю, виживання озимих в Північній півкулі і перспектив збору врожаю Латинської Америки і Австралії. Накопичені запаси і врожай 2016-2017МГ розпродається, і гравці також звертають увагу на ситуацію на ключових експортних напрямках.
Детальніше
 • 0
Стало відомо, скільки в Україні зібрали зерна нового врожаю
В Україні станом на 29 листопада 2017 року зібрано 59,9 млн тонн зернових і зернобобових культур.
Детальніше