• 0
Українські аграрії збільшать поставки зерна та кукурудзи в СШАУкраїна і США працюють над відкриттям американського ринку для української кукурудзи і пшениці, зараз процедури узгодження знаходяться на завершальному етапі.
Детальніше
 • 0
В Україні подорожчає один з найпопулярніших харчових продуктівНаціональний науковий центр "Інститут аграрної економіки" прогнозує зростання цін на м'ясо птиці на 3-7% до кінця 2021 року. Про це йдеться в повідомленні інституту, передають Українські Новини.
Детальніше
 • 0
Експорт яких продуктів значно збільшила УкраїнаУкраїна з початку 2021/2022 маркетингового року (МГ, липень-червень) і станом на 20 вересня експортувала 11,55 млн тонн зернових і зернобобових культур, що на 10,3% вище показників на аналогічну дату попереднього МР.
Детальніше
 • 0
На скільки подорожчали продукти харчування в УкраїніВ Україні відпускні ціни виробників круп за рік зросли в середньому на 13−29%, а деякі продукти харчування — на 9−75%. Про це свідчать дані Міністерства аграрної політики та продовольства.
Детальніше
 • 0
Україна знову збере рекордний врожай зерновихВ Україні в 2021 році очікують зібрати 30,7 млн т пшениці, що є рекордним показником за всю історію незалежності України.
Детальніше
 • 0
Підприємства України відновлюють експортні поставки продовольстваЕкспорт товарів з України за 11 місяців 2020 року становив $44,349 млрд, що на 3% менше минулого року, імпорт скоротився на 11% – до $48,373 млрд. Про це свідчать дані митної статистики з офіційного сайта Держмитслужби України.
Детальніше
 • 0
Як вплинула пандемія коронавірусу на український експортЕкспортні поставки мають для України вирішальне значення з огляду на поглиблення процесів деіндустріалізації. В структурі експорту переважають сировинні товари, тобто товари з низькою доданою вартістю. Глобальне стискання ділової активності негативним чином вплинуло на обсяги українського експорту.
Детальніше
 • 0
Україна в січні-жовтні наростила експорт м'яса птиці і субпродуктів на 7,7%Україна в січні-жовтні 2020 року наростила експорт м'яса птиці і субпродуктів на 7,7% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року - до 359,54 тис. тонн, повідомила Державна митна служба.
Детальніше
 • 0
Європарламент дозволив Україні експортувати насіння в ЄСДепутати Європарламенту проголосували за рішення, яке дозволить Україні експортувати насіння в Євросоюз. Для вступу в силу визнання еквівалентності українського насіння зернових ще має підтримати Рада ЄС. Про це повідомляє прес-служба Європарламенту.
Детальніше
 • 0
Україна з початку нового сезону зменшила експорт зернових на 11%Україна з початку нового 2020/2021 маркетингового року (МГ, липень-червень) і станом на 30 вересня експортувала 11,78 млн тонн зернових і зернобобових, що на 1,48 млн т менше (за рахунок кукурудзи) минулого МР.
Детальніше
 • 0
Імпорт аграрної продукції в Україну збільшився на 12,3%За перші шість місяців 2020 року в Україну було імпортовано аграрної продукції на 12,3% більше аналогічного періоду минулого року.
Детальніше
 • 0
За січень-червень Україна зменшила реалізацію агропродукціїЗа січень-червень 2020 року порівняно з аналогічним періодом 2019 року реалізація зернових і зернобобових культур зменшилася на 4,5%, олійних - на 10,6%.
Детальніше