Українська академія банківської справи Національного банку УкраїниПРО АКАДЕМІЮ.
Місія Академії – розвиток національної економіки шляхом надання сучасної якісної освіти, рівень якої гарантує стовідсоткове фахове працевлаштування і забезпечується першокласним викладанням, повноцінною інтеграцією викладачів і студентів у світовий науково-освітянський простір та потужною матеріально-технічною базою центрального банку країни.
Академія створює спільноту економістів і правників, які будуть забезпечувати розвиток державності в Україні, працюючи у провідних фінансово-кредитних організаціях і установах, та достойно представляти Національний банк України у закордонних і міжнародних фінансово-економічних структурах.

Основним завданням Академії на перспективу до 2015 року буде подальше підвищення її статусу як вузькоспеціалізованого навчального закладу центрального банку країни, що визначає політику формування економічної та правової освіти банківських працівників.

Академія акредитована за IV освітньо-кваліфікаційним рівнем, готує фахівців за спеціальностями:
Фінанси і кредит:
Банківські технології і процеси;
Фінанси;
Облік і аудит;
Економічна кібернетика;
Міжнародна економіка;
Право.

Українська академія банківської справи Національного банку УкраїниАкадемія здійснює підвищення кваліфікації банківських спеціалістів. Навчальний процес забезпечує потужна мережа інформаційних технологій. Кадровий склад академії: понад 70% викладачів – доктори та кандидати наук.

ІНСТИТУЦІОНАЛЬНІ ЦІННОСТІ.
Високі стандарти діяльності. Ми забезпечуємо високі стандарти освіти, професійної етики та спілкування.
Збереження існуючих та створення нових традицій Академії і подальший розвиток корпоративної культури.
Зобов’язання перед студентами. Ми будемо прагнути того, щоб наші випускники отримали неординарні знання і впроваджували наші інституціональні цінності.
Надання унікальної спеціалізованої освіти. В освітньому процесі поєднуємо високі академічні стандарти та можливості персонального розвитку.
Партнерство в освіті. Відносини «викладач – студент» будуються на основі принципів рівноправних взаємовідносин та відповідальності з обох сторін.
Інтегрованість науки і освіти. В основі розвитку Академії є принцип єдності освіти і науки. Дослідницька діяльність є фундаментом якісної вищої освіти.
Відкритість світу. В міжнародному співробітництві Академія працює за принципом «Ми відкриті світу, світ відкритий для нас».

ПРІОРИТЕТ 1. Досягнення переваг і забезпечення світового рівня навчального процесу.
ПРІОРИТЕТ 2. Виробництво наукової продукції найвищої якості та міжнародне співробітництво з провідними навчальними закладами і науковими установами світу.
ПРІОРИТЕТ 3. Підвищення кваліфікації викладачів академії і працівників НБУ.
ПРІОРИТЕТ 4. Виховання: національна гідність, соціально відповідальна особистість, професіонал найвищого ґатунку.
ПРІОРИТЕТ 5. Матеріально-технічне забезпечення та телекомунікації світового рівня.

ПРО ЗДОБУТКИ.
Академія вже заявила про себе у науці і освіті. Вищою відзнакою заслуг її колективу стали результати рейтингу Академії наук вищої школи України «Софія Київська»: УАБС увійшла до складу 10 кращих економічних вищих навчальних закладів України і отримала диплом лауреата. На Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2002» академія нагороджена срібною медаллю та дипломом «За вагомий внесок у розвиток національної системи освіти». На VII Міжнародній виставці «Сучасна освіта – 2004» Українська академія банківської справи зайняла почесне третє місце і завоювала бронзову медаль у номінації «Інноваційні педагогічні методи в навчальному процесі».
Українська академія банківської справи Національного банку України
Високі здобутки студентів у спорті відзначені золотою медаллю Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Академія неодноразово ставала переможницею освітянських фестивалів, виставок та оглядів різного рівня. Її студенти демонструють високий рівень знань на всеукраїнських олімпіадах та конференціях. Рейтинговий моніторинг економічних вузів щодо адаптації молодих спеціалістів на виробництві показав: випускники академії готові до роботи в реальному секторі економіки.

...Шедеври архітектурного мистецтва, відновлені з руїн історичні пам’ятки – корпуси академії – стали окрасою Сумщини. Ошатні аудиторії гостинно приймають студентів з усіх регіонів України. Аура добра та щирості панує в храмі науки, де культивуються знання і всі пріоритети віддаються студенту.

Адреса ДВНЗ "Українська академія банківської справи
Національного банку України":
40030, Україна, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57
Тел.: (0542) 619-150
Факс: (0542) 619-324
Офіційний сайт: http://www.uabs.edu.ua
E-mail: [email protected]


Друкувати
Найбільш популярні матеріали