Імпорт трамваїв зробить українців біднішими
Плани львівської влади щодо закупівлі у Берліні 30 старих трамваїв «Татра» вартістю 800 тисяч євро жорстко розкритикували автори законодавчої ініціативи «Купуй українське, плати українцям». Тут переконані, імпорт висотехнологічної продукції, яку Україна виготовляє самостійно, забирає роботу в українців, робить гривню слабкою, а ціни та комунальні тарифи – захмарними.


«Я утримався від коментарів, коли низка депутатів «Самопомочі» проголосували проти «Купуй українське, плати українцям».

Я не реагував, коли купка безголових депутатів з цієї фракції, роблячи «послугу» Максу Нефьодову та іноземним компаніям, поширювали брехливу пропаганду проти «Купуй українське, плати українцям» в ЗМІ. І навіть коли вони подали кілька тисяч (!) штучних поправок до законопроекту №7206, щоб технічно ускладнити його прийняття в цілому.

Але тепер просто не можу не запитати мера Львова Андрія Садового, це чергова прикра помилка чи відкрита позиція проти української промисловості та економіки? Може, Ваші депутати виступали проти «Купуй українське, плати українцям», щоб не завадити імпорту закордонного непотрібу та трудовій еміграції з України?» – обурився на своїй сторінці у фейсбук Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.

За словами заступника Лідера РПЛ з економічної політики, така «політика» краде робочі місця та майбутнє українців! «У моєму любому Львові, Харкові, Запоріжжі, Маріуполі, Одесі, в моєму рідному Дніпрі.... Без міцної промисловості та економіки не може бути державного суверенітету!» – пояснив В.Галасюк.

Як повідомила «Економічна правда», трамвайні системи Львова та Берліна мають різну ширину колії – 1000 і 1435 мм відповідно. З цієї причини на німецьких трамваях доведеться міняти колісні візки.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали