• 0
Надходження єдиного соцвнеску до державного бюджету збільшилися на 21,7%Надходження єдиного соцвнеску (ЄСВ) до державного бюджету збільшилися на 21,7% до 176,5 млрд гривень в січні-серпні, йдеться в повідомлення прес-служби Державної фіскальної служби.
Детальніше
 • 0
Протягом січня-серпня 2019 року платникам відшкодовано 105,5 млрд гривень ПДВПротягом січня-серпня 2019 року платникам відшкодовано 105,5 млрд грн податку на додану вартість. Про це йдеться у повідомленні ДПС.
Детальніше
 • 0
Контролюючим органам розширили можливості для фінансово-правового тискуВерховна Рада прийняла в першому читанні та за основу законопроект № 1080 про внесення змін до Кримінального кодексу та Кримінального-процесуального кодексу щодо зменшення тиску на бізнес, пише НВ.
Детальніше
 • 0
Доходи великих платників податків складають 61% від обсягів національних доходівОбсяги доходів компаній і підприємств, що обслуговуються Офісом великих платників податків Державної фіскальної служби України, за підсумками компанії декларування доходів в січні-червні зросли на 4,2%, до 2,69 трлн грн.
Детальніше
 • 0
Відшкодування ПДВ великим платникам податків збільшилося на 32%Відшкодування ПДВ великим платникам податків збільшилося на 32% до 70 млрд гривень в січні-липні поточного року.
Детальніше
 • 0
Бізнесу обіцяють масштабні перевіркиУкраїнський уряд повідомляє про те, що 1 січня розпочинаються перевірки малого і середнього бізнесу. Це пов’язано з тим, що закінчилася дія мораторію на перевірки, який вперше ввели в 2014 році.
Детальніше
 • 0
Банківські рахунки українців перевірять без їх згодиМіністерство фінансів України отримало доступ до банківської таємниці та реєстрів для верифікації пенсій і субсидій. Відповідні зміни до Бюджетного кодексу вступили в силу.
Детальніше
 • 0
Власникам нерухомості в Україні нарахували податку майже на мільярд гривеньНадходження від податку на нерухомість, який громадяни сплатили до місцевих бюджетів, в січні-листопаді зросли на 69,4% до того ж періоду 2017 р до 753,2 млн грн.
Детальніше
 • 0
В Україні зменшують можливості для оптимізації фіскальних платежівДиректори і топ-менеджери великих компаній і підприємств повинні платити єдиний соціальний внесок на загальних підставах з іншими українцями - з усієї суми зарплати.
Детальніше
 • 0
Контролюючі структури оголосили плани перевірок на 2019 рікКонтролюючі органи зараз знаходять порушення в 70% випадках перевірки підприємств і компаній, а штрафи і санкції застосовуються в 40% випадків.
Детальніше
 • 0
Втрати бюджету компенсують за рахунок бізнесуЄвропейська бізнес-асоціація з прикрим здивуванням сприйняла новину про схвалення урядом проекту закону про детінізацію зарплат в Україні.
Детальніше
 • 0
Діюча влада вирішила забрати в українців дешеві квартири та перевірити доходиДіюча влада продовжує політику посилення фіскального тиску на економіку України з метою погашення державних боргів, в які вона продовжує заганяти країну. Однак, іноземні кредити освоюються чиновниками, а повертають їх українці.
Детальніше