• 0
В Україні скоротилася кількість великих платників податківДержавна податкова служба України затвердила Реєстр великих платників податків на 2022 рік і закріпила великих платників податків за міжрегіональними управліннями Державної податкової по роботі з великими платниками податків.
Детальніше
 • 0
Українцям хочуть ввести новий податокКабінет міністрів готує законопроєкт, який передбачає реалізацію непрямого контролю за доходами та витратами. Доплачувати потрібно буде лише за витрати, за якими платник не зможе підтвердити походження. Про це в телеграм-каналі написав глава комітету Верховної Ради з питань фінансів, податків та митної політики Данило Гетманцев.
Детальніше
 • 0
В Україні запровадять новий обов’язковий платіжПісля зняття мораторію на відчуження ділянок сільгосппризначення 1 липня сторонам угоди по купівлі земельної ділянки необхідно буде оплатити 5% податку на доходи фізичних осіб та 1,5% військового збору, податки і збори будуть розраховуватися від зазначеної в договорі купівлі-продажу вартості ділянки.
Детальніше
 • 0
В Україні знову підвищили податкиЗ 1 січня в Україні збільшено максимальний податок на квадратні метри, що перевищують встановлену норму. За кожен понаднормовий квадратний метр доведеться платити не 62,5 гривень, як це було 2020 року, а 70,8 гривень.
Детальніше
 • 0
Держбюджет виконується завдяки переплатам податків українцямиСума переплат податків до бюджету становить 38,7 мільярдів гривень станом на 1 січня 2020 року.
Детальніше
 • 0
Мережа торгових POS-терміналів в Україні збільшилася на 14,1%В Україні мережа торгових POS-терміналів збільшилася з початку 2019 року на 14,1%.
Детальніше
 • 0
МВФ вимагає ввести нові податки в УкраїніМісія Міжнародного валютного фонду (МВФ) вважає недоцільною нульову ставку податку при добровільне розкриття інформації (амністії капіталів), однак введення механізму амністії капіталів з базовою ставкою податку в 9% дасть можливість розширити базу оподаткування, йдеться в звіті Фонду на його сайті.
Детальніше
 • 0
Надходження ЄСВ в січні-жовтні виросли на 20,9%Надходження єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) в січні-жовтні 2019 року склали 222,26 млрд грн.
Детальніше
 • 0
Відшкодування ПДВ великому бізнесу збільшилось на 27,4%За січень-жовтень 2019 року великому бізнесу відшкодували 97,1 млрд грн ПДВ, що на 27,4% більше періоду 2018 року, повідомляє прес-служба Офісу великих платників податків ДПС.
Детальніше
 • 0
Податкова збільшує нарахування податку на додану вартістьУ вересні 2019 року нарахування податку на додану вартість (ПДВ) склало 20,95 млрд грн, що на 20,4% більше вересня минулого року, повідомляє прес-служба Державної податкової служби України.
Детальніше
 • 0
Прийнято закон про ретельну перевірку всіх доходів українцівВерховна Рада прийняла в другому читанні законопроект №1231 про верифікації пенсій та інших державних виплат. За відповідне рішення проголосували сьогодні 249 депутатів при мінімально необхідних 226.
Детальніше
 • 0
Надходження єдиного соцвнеску до державного бюджету збільшилися на 21,7%Надходження єдиного соцвнеску (ЄСВ) до державного бюджету збільшилися на 21,7% до 176,5 млрд гривень в січні-серпні, йдеться в повідомлення прес-служби Державної фіскальної служби.
Детальніше