• 0
Втрати бюджету компенсують за рахунок бізнесуЄвропейська бізнес-асоціація з прикрим здивуванням сприйняла новину про схвалення урядом проекту закону про детінізацію зарплат в Україні.
Детальніше
 • 0
Діюча влада вирішила забрати в українців дешеві квартири та перевірити доходиДіюча влада продовжує політику посилення фіскального тиску на економіку України з метою погашення державних боргів, в які вона продовжує заганяти країну. Однак, іноземні кредити освоюються чиновниками, а повертають їх українці.
Детальніше
 • 0
Українців очікує посилення податкового тиску у 2019 роціВ уряді вирішили погасити зовнішні борги та поповнити бюджет за рахунок простих українців. Відповідні рішення Кабмін прийняв в режимі суворої секретності, затвердивши для винесення на розгляд депутатів ряд законопроектів.
Детальніше
 • 0
Чи відшкодує влада бізнесу заборгованість з ПДВУ проекті держбюджету-2019, кошти на відшкодування «старих» сум ПДВ не закладені. Така ситуація викликає стурбованість Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА), яка неодноразово зверталася з проханням повернути узгоджені суми ПДВ.
Детальніше
 • 0
Бізнесменам вводять нову модель перевірокДо кінця 2018 року контролюючі органи повинні перейти на ризик-орієнтовану модель перевірок українського бізнесу.
Детальніше
 • 0
Фіскали вирішили оподаткувати доходи українців по-новомуВинахідливість українських податківців не має меж. Щоб підвищити збори в бюджет, вони стали вигадувати нове застосування податку на доходи фізосіб і військовому збору - нараховувати їх на відшкодування, які компанії виплачують своїм працівникам за витрачені на товари кошти.
Детальніше
 • 0
З 1 січня 2019 року українців очікує новий податокЗакон про податок на виведений капітал незабаром може бути проголосований у Верховній Раді. Таку думку 21 вересня висловила один із співавторів законопроекту Тетяна Острикова під час семінару «Трансферне ціноутворення», організованого «Діловим клубом».
Детальніше
 • 68
Крупні компанії збільшили декларування податківВеликі платники податків збільшили декларування податку на прибуток на 5,8 млрд гривень або на 18,6% до 37,2 млрд гривень в січні-червні поточного року в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року (31,4 млрд гривень), йдеться в повідомленні Офісу великих платників.
Детальніше
 • 68
Від початку року фіскальна служба зібрала на чверть більше ЄСВДержавна фіскальна служба збільшила збір єдиного соціального внеску на 27,6%, або на 27,4 млрд гривень до 126,8 млрд гривень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, йдеться в повідомленні служби.
Детальніше
 • 0
Стало відомо, скільки "Укрзалізниця" заплатила податків за рік
ПАТ “Укрзалізниця” у 2017 році заплатила майже 17,5 млрд грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів, що на 2,5 млрд грн більше показників 2016 року.
Детальніше
 • 0
Як влада задавлює аграрний бізнесДіюча влада продовжує проводити руйнівну економічну політику через підвищення податкового тягаря на економіку.
Детальніше
 • 0
Кабмін схвалив пакет змін до Податкового кодексу
Кабінет міністрів України в рамках фіналізації проекту держбюджету на 2017 рік затвердив зміни до Податкового кодексу, що дозволяють істотно спростити адміністрування податків.
Детальніше