• 0
З 1 січня 2019 року українців очікує новий податокЗакон про податок на виведений капітал незабаром може бути проголосований у Верховній Раді. Таку думку 21 вересня висловила один із співавторів законопроекту Тетяна Острикова під час семінару «Трансферне ціноутворення», організованого «Діловим клубом».
Детальніше
 • 68
Крупні компанії збільшили декларування податківВеликі платники податків збільшили декларування податку на прибуток на 5,8 млрд гривень або на 18,6% до 37,2 млрд гривень в січні-червні поточного року в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року (31,4 млрд гривень), йдеться в повідомленні Офісу великих платників.
Детальніше
 • 68
Від початку року фіскальна служба зібрала на чверть більше ЄСВДержавна фіскальна служба збільшила збір єдиного соціального внеску на 27,6%, або на 27,4 млрд гривень до 126,8 млрд гривень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, йдеться в повідомленні служби.
Детальніше
 • 0
Стало відомо, скільки "Укрзалізниця" заплатила податків за рік
ПАТ “Укрзалізниця” у 2017 році заплатила майже 17,5 млрд грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів, що на 2,5 млрд грн більше показників 2016 року.
Детальніше
 • 0
Як влада задавлює аграрний бізнесДіюча влада продовжує проводити руйнівну економічну політику через підвищення податкового тягаря на економіку.
Детальніше
 • 0
Кабмін схвалив пакет змін до Податкового кодексу
Кабінет міністрів України в рамках фіналізації проекту держбюджету на 2017 рік затвердив зміни до Податкового кодексу, що дозволяють істотно спростити адміністрування податків.
Детальніше
 • 0
Як правильно платити податок на нерухомість
Фізичні особи, які є платниками податку на нерухомість, які не отримали податкового повідомлення-рішення, мають право звернутися до фіскальних органів для звірки даних.
Детальніше
 • 0
Скількох українців торкнеться податок на нерухомість
У поточному році податок на нерухоме майно заплатять понад 350 тис. фізичних осіб. Саме такій кількості громадян нараховано податкові зобов’язання по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, повідомив директор департаменту податків та зборів з фізичних осіб ДФС Павло Дроняк.
Детальніше
 • 0
Вводити податкові канікули в Україні нерозумно - економіст
Встановлювати податкові канікули на 5 років для всіх підприємств малого бізнесу в Україні нерозумно. Такі преференції від держави повинні отримувати тільки нові підприємства.
Детальніше
 • 0
Економіка поступово виходить з тініПослаблення податкового навантаження на бізнес починає давати результати. За підрахунками Мінекономрозвитку і торгівлі, економіка поступово виходить з тіні. А значить, зростають надходження в бюджет і офіційна зарплата українців. Експерти обіцяють, що ця тенденція продовжиться, інформує еizvestia.com.
Детальніше
 • 0
В Україні ліквідують роздрібний акциз на паливоМіністерство фінансів України і Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики ініціює включення роздрібного акцизу в основну ставку акцизного збору. Про це представники відомств заявили в ході круглого столу, що відбувся в Мінфіні
Детальніше
 • 0
Крупний бізнес заплатив на третину більше податківВеликі платники податків збільшили сплату до держбюджету на 30% до 137,6 млрд гривень в січні-серпні поточного року, йдеться в повідомленні Державної фіскальної служби.
Детальніше