У Меркель гостро розкритикували Порошенка
Депутат Бундестагу від Християнсько-демократичного союзу Норберт Реттґен гостро розкритикував президента України Петра Порошенка за нинішній стан справ в Україні навколо боротьби з корупцією.


Про це німецький політик, який є експертом із закордонних справ у партії Анґели Меркель, заявив у коментарі виданню Bild, передає Ukr.Media.

На думку Реттґена, президент України Петро Порошенко "має визначитися, хоче він бути президентом чи олігархом – країна чи гроші". Також він наголосив, що Україні конче потрібно вжити "рішучих кроків" проти поширення корупції. "І це починається з керівництва держави", – зазначив німецький політик.

Водночас інший представник ХДС – євродепутат Ельмар Брок – вказав на недостатнє втілення антикорупційної політики в Україні. "Бракує всеосяжного втілення антикорупційних заходів", - вважає він.

Особливо значущим з точки зору Берліна є те, що в Україні тривають спроби тиску та обмеження повноважень Національного антикорупційного бюро, на безперешкодній роботі якого наголошують на Заході.

Негативно відгукнувся про ситуацію з корупцією й єврокомісар Йоганнес Ган. На думку єврокомісара, останні події навколо боротьби з корупцією в Україні є "неприпустимими". Водночас він нагадав про те, що надання Україні економічної допомоги з боку Брюсселя прив'язане до виконання Києвом певних умов, у тому числі й щодо боротьби з корупцією.

Видання також повідомляє про начебто візит представника Німеччини та ЄС до Києва з метою викласти Порошенку "всю серйозність ситуації" наступного тижня. Офіційних підтверджень цьому поки що немає.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали