Стало відомо, на скільки в Україні подорожчає електроенергія
В Україні всі обленерго з часом перейдуть на RAB-тарифи, згідно з якими для окремих споживачів електроенергія подорожчає на 350%.


Про це пише gazeta.ua з посиланням на Realist.

Ряд обленерго вже подав до Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, документи з проханням перевести їх на ці тарифи. Для окремих категорій споживачів ціни на електроенергію можуть підвищитися у 3,5 рази.

"Таку методику застосовують у багатьох європейських країнах, тепер на неї перейшла й Україна. Перша партія обленерго зможе підвищити свої тарифи вже з квітня цього року. У НКРЕКП із проханням підвищити тарифи вже звернулися "Чернігівобленерго", "Одесаобленерго", "Київобленерго", "Прикарпаттяобленерго". Фактично, щоб додатково заробляти мільярди гривень, необхідно всього лише не мати заборгованість перед ДП "Енергоринок" та подати заяву", - сказано в публікації.

Додатково зароблені гроші обленерго планують витратити на модернізацію інфраструктури, бо, за прогнозами української влади, через 13 років електромережі прийдуть у повну непридатність.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали