Аграрії збільшили витрати виробництва на 14,3%Витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в січні-серпні 2018 року зросли на 14,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, повідомила Державна служба статистики.

При цьому витрати на виробництво продукції рослинного походження за звітний період виросли на 13,4%, а твариного - на 17,1%.

Згідно з повідомленням, витрати на матеріально-технічні ресурси промислового походження, що використовуються в сільськогосподарському виробництві, за січень-серпень поточного року збільшилися в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 16,2%. У серпні в порівнянні з червнем витрати на матеріально-технічні ресурси промислового походження збільшилися на 1,7%.

У Держстаті відзначили, що наведені дані не враховують інформацію c тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини зони проведення операції Об'єднаних сил.

За даними Держстату, витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в 2017 році в порівнянні з 2016 зросли на 21,8%.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали