• 0
Валютний ринок у вересні: три сценарії
Головною подією світових валютних ринків у минулому серпні став той фактор, що індекс американського долара (долар проти кошика світових валют) в серпні знизився на 0,1%. Експерти сходяться на думці, що це трапилось через відсутність заявлених Дональдом Трампом реформ та теперішні геополітичні ризики, пов’язані насамперед з непередбачуваною поведінкою Північної Кореї.
Детальніше
 • 0
Інвестиції у ПАММ. Звіт №65: прибутковість 2,08%Світові валютні ринки на минулому тижні пережили ще одну хвилю зміцнення долара США. Публікація протоколу засідання ФРС вказала на чітке розуміння підвищення облікової ставки в 2015 році.
Детальніше
 • 0
Інвестиції у ПАММ. Звіт №64: прибутковість 1,55%Світові валютні ринки на минулому тижні зменшили оберти. Очікування першого підвищення облікової ставки ФРС змістилися з червня на осінь. Даний фактор прибрав середньострокових покупців з долара США, що дозволило решті світових волют зміцнитися. За підсумками тижня, валютна пара євро / долар виросла в ціні на 0,55% до рівня 1,096.
Детальніше
 • 0
Інвестиції у ПАММ. Звіт №63На звітному тижні, фінансові ринки перебували під впливом подій на Близькому Сході, що спровокували відтік коштів з ризикованих активів. Крім того, окремі американські звіти, зокрема дані по індексу споживчих цін, а також звіт PMI (93,0 проти прогнозу 92,5) і щотижневі звернення за допомогою з безробіття, сприяли короткостроковому зміцненню долара.
Детальніше
 • 0
Інвестиції у ПАММ. Звіт №62: прибутковість 2,75%Пара євро/долар на міжнародному ринку па минулому тижні сформувала корекцію після тривалого падіння. Слабкість євро грунтувалася на переході до активного стимулювання ЄЦБ, в той час як долар зміцнювався в очікуванні підвищення процентної ставки вже влітку цього року.
Детальніше
 • 0
Інвестиції у ПАММ. Звіт №61: прибутковість 0,96%На звітному тижні позиції американської валюти посилювалися. Пара євро / долар на світових валютних ринках на минулому тижні продовжила зниження, оновивши мінімуми з осені 2003 року. Рух пари формується під впливом очікувань жорсткості грошово-кредитної політики США вже в червні поточного року, в той час як європейська валюта перебуває під тиском переходу ЄЦБ в активну фазу стимулювання за моделлю американського QE.
Детальніше
 • 0
Інвестиції у ПАММ. Звіт №60: прибутковість 0,16% Звітний тиждень перебував в очікуванні ключових подій: прес-конференції глави ЄЦБ Маріо Драгі, на якій були оголошені подробиці програми кількісного пом'якшення та звіту по ринку праці США. Американська статистика не розчарувала.
Детальніше
 • 0
Інвестиції у ПАММ. Звіт №59: прибутковість 1,90%На звітному тижні ринки очікували новин щодо настрою ФРС США з монетарної політики. Але інформація надійшла суперечлива. З одного боку, це були досить м'які коментарі Джанет Йеллен, з іншого, висловлювання окремих представників Федрезерву про можливе підвищення ставки вже в червні
Детальніше
 • 0
Інвестиції у ПАММ. Звіт №58: прибутковість 1,43%Одними з найважливіших подій минулого тижня стали публікація протоколу минулого засідання Комітету з операцій на відкритому ринку ФРС (FOMC) та зустріч міністрів фінансів Єврогрупи з питань продовження програми порятунку Греції.
Детальніше
 • 0
Інвестиції у ПАММ. Звіт №57: прибутковість 1,89%На звітному тижні, фінансові ринки рухались через зміцнення надій на стабілізацію ситуації з Грецією і досягнення певних угод. Дещо не на користь американському долару пішли дані з США за січень, про те що роздрібні продажі знизились на -0,8% проти прогнозу -0,5% м/м. На цьому фоні, EUR/USD відновилася вище 1,14 від мінімумів тижня поблизу 1,1269.
Детальніше
 • 0
Інвестиції у ПАММ. Звіт №56: прибутковість 2,42%Світові валютні ринки на минулому тижні перебували під впливом макроекономічної статистики, а також переоцінки неоднозначних заяв ФРС США по грошово-кредитній політиці. Макростатистика надала змішаний вплив, зважаючи на розчарування з ділової активності в ряді ключових країн.
Детальніше
 • 0
Інвестиції у ПАММ. Звіт №55: прибутковість 2,36%На звітному тижні, фінансові ринки перебували під впливом двозначних коментарів представників ФРС після оголошення рішення щодо монетарної політики, зокрема про те, що поточна ситуація не виключає повністю ймовірність підвищення ставки.
Детальніше
 • 0
Інвестиції у ПАММ. Звіт №54: прибутковість 0,16% На звітному тижні, фінансові ринки отримали позитивні сигнали з боку рішення ЄЦБ про запуск повномасштабної програми кількісного пом'якшення, розміри якої навіть перевищили очікування.
Детальніше
 • 0
Інвестиції у ПАММ. Звіт №53На звітному тижні, фінансові ринки отримали несподіване рішення Національного Банку Швейцарії про скасування прив'язки франка до євро на рівні 1,2000 і зниженням ставок.
Детальніше