• 0
Інвестиційна привабливість областей: Харківщина знову в лідерах
Авторитетна агенція Євро-Рейтинг оновила рейтинг інвестиційної ефективності областей України за підсумками 2-го кварталу 2017 р. За її аналізом, першу позицію знову повернула собі Харківська область.
Детальніше
 • 0
Підприємництво у Львові має бути креативним!
У Львові стартував «Тиждень креативного підприємництва», що триватиме до 9 вересня, під час якого успішні підприємці мотивуватимуть і навчатимуть бізнес-стартапу молодих людей.
Детальніше
 • 0
Львівщину визнали одним із найцікавіших для інвестицій регіонів Східної Європи
Львівщину визначили як одну з найцікавіших для інвестицій регіонів.
Детальніше
 • 0
Викладачі Львівської бізнес-школи навчатимуть студентів УКУ основам підприємництва
Студенти магістерської програми Українського католицького університету «Екуменічні науки: християнство в діалозі зі світовими релігіями, суспільством і медіа» вчитимуться у майстрів з менеджменту та підприємництва. Адже у 2017-2018 рр. вони зможуть прослухати між факультетські курси, які їм запропонують викладачі Львівської бізнес-школи (LvBS).
Детальніше
 • 17
Італійці побудують агропідприємство у Львівській області
Італійська компанія PV Services Srl інвестує EUR15 млн у створення агропідприємства Hemplus у Львівській області.
Детальніше
 • 0
У Львові постане інноваційний парк LvivTech.City
У Львові розпочалася реалізація проекту інноваційного парку LvivTech.City, в якому буде створено сучасну та стимулюючу до розвитку екосистему для хай-тек-компаній. Інноваційний парк забезпечить комфортні умови для роботи та зростання бізнесу у сфері високих технологій, а також підсилить потенціал Львова як міста, що робить ставку на розвиток ІТ.
Детальніше
 • 0
Львів можуть оголосити зоною надзвичайної екологічної ситуації
У Львові не вивезли 7 580 тонн твердих побутових відходів, з них лежать на землі - 5 440 тонн, повідомили в прес-службі Львівської міської ради.
Детальніше
 • 0
На Львівщині запрацювало нове виробництво якісних сирів
У селі Поляни Золочівського району ТзОВ "Барком" відкрило нове виробництво м’яких та напівтвердих сортів сиру. Для цього тут використовують традиційні галицькі та карпатські рецепти.
Детальніше
 • 0
Схоже, що на Львівщині предметно взялися за проблему незаконних вирубок лісів
Останнім часом Львівська обласна рада (ЛОР) ініціювала низку кардинальних змін у підходах до господарювання у карпатських лісах. А наприкінці минулого року рішенням голови обласної ради Олександра Ганущина було створено робочу групу з депутатів, представників облдержадміністрації та лісових господарств області на чолі із заступником голови облради Володимиром Гірняком.
Детальніше
 • 0
5-й АГРОПОРТ у Львові: акцент на фермерство
200 компаній та понад 6 тис відвідувачів очікують упродовж 27-29 квітня на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького, де відбудеться Міжнародна агропромислова виставка та форум «АГРОПОРТ Захід Львів 2017».
Детальніше
 • 0
За сплатою пайової участі на кілометр квадратний Львів - найкращий
Львів – найкращий з обласних центрів України за сплатою пайової участі на км² території міста. Адже надходження до бюджету галицького мегаполісу склали 26,5 млн. грн., а за надходженням відносно території міста – по 145,6 тис. грн. з кожного квадратного кілометра, що найбільше з усіх обласних центрів країни. Відтак за цим показником Львів випередив найближчих у цьому сенсі конкурентів - Київ і Одесу - на понад 50 тис. грн. за км².
Детальніше
 • 0
З весною у Львів приходить Діловий Форум
27 квітня року на стадіоні «Арена Львів» зберуться понад 200 представників бізнесу, влади, інвесторів та фінансистів задля побудови виграшних стратегій, надання ефективних інструментів та відкриття нових ринків для представників українського бізнесу, котрі шукають можливостей для свого розвитку в непростих економічних умовах, спричинених великою кількістю зовнішніх негативних факторів.
Детальніше