• 0
В яких областях найактивніше продають українську землюСтаном на 10 серпня в Україні на ринку сільськогосподарських земель зареєстровано 5 206 угод. Загальна площа проданих земель перевищила 10 тис. га. Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.
Детальніше
 • 0
Населення в Україні не підтримує продаж землі сільськогосподарського призначення59% респондентів, опитаних Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), проголосували б проти рішення про продаж землі сільськогосподарського призначення в разі проведення референдуму.
Детальніше
 • 0
Земельна реформа в Україні буде проведена цього рокуПрезидент Зеленський заявив, що цього року в Україні буде проведена земельна реформа, яка дозволить створити ринок землі в 2020 році в 40 мільйонів гектарів. Про це він повідомив під час візиту до Туреччини, передає Уніан.
Детальніше
 • 0
Світовий банк допомагає Україні покращити земельний моніторинг та скасувати мораторійУкраїна наблизилася до скасування мораторію на продаж землі завдяки впровадженню моніторингу земельних відносин, який покликаний зробити їх відкритими.
Детальніше
 • 0
На скільки збільшилась плата за сільськогосподарські землі в УкраїніПлата за сільськогосподарські землі в вигляді податків і оренди в 2017 році збільшилася на 9,3% в порівнянні з 2016 роком, йдеться в статистичному щорічнику Світового банку "Моніторинг земельних відносин в Україні: 2016-2017".
Детальніше
 • 0
В Україні запустили систему електронних земельних торгівПочаток онлайн-аукціонам було покладено після укладення Договору про забезпечення функціонування системи електронних земельних торгів між Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру і Державним підприємством «СЕТАМ» Міністерства юстиції України, на онлайн-майданчику якого будуть проводитися торги правами оренди на державні землі сільськогосподарського призначення.
Детальніше
 • 0
У Мінагрополітики знають, як забезпечити ефективне функціонування ринку землі
Для запуску і ефективного функціонування в Україні ринку землі, необхідно, крім закону про обіг, також ухвалити закон про фінансування роботи цього ринку.
Детальніше
 • 0
Земельные отношения как восток – дело тонкое
«Тонкое» потому, что сегодня оно зиждется на понятии собственности. Собственность, в свою очередь, является понятием не однозначным. Во-первых, собственности свойственен дуализм в восприятии содержания самой сущности категории. С одной стороны – бытовое понимание собственности, которое состоит в том, что собственностью является объект владения. Такое понимание, зачастую, проникает и в науку, и в политику.
Детальніше
 • 0
Порошенко підтримав мораторій на продаж землі
Президент України Петро Порошенко підписав зміни у Земельному кодексі України.
Детальніше
 • 0
Стало відомо, скільки в Україні зібрали зерна нового врожаю
В Україні станом на 29 листопада 2017 року зібрано 59,9 млн тонн зернових і зернобобових культур.
Детальніше
 • 34
В МВФ знову закликали Україну якнайшвидше відкрити ринок землі
У Міжнародному валютному фонді вважають, що продаж державних земель має бути прозорим, відкритим та розпочатися якомога скоріше.
Детальніше
 • 0
Непрозорий ринок землі спричинить занепад держави – Безсмертний
Голова Центрального апарату Аграрної партії Роман Безсмертний каже, що влада зараз формує принципи ринку землі кулуарно і непрозоро.
Детальніше