У банку «Львів» з’явиться швейцарський співвласник
Швейцарський інвестор ResponsAbility Participations AG звернувся в НБУ щодо погодження придбання неконтрольного пакету акцій банку «Львів». Своєю чергою ПАТ «Львів» паралельно подав необхідну документацію до Національного банку України стосовно погодження інвестиції нового стратегічного акціонера, незалежної швейцарської компанії з управління активами ResponsAbility Participations AG.


ResponsAbility Participations AG – провідна компанія з управління активами у сфері інвестицій, яка пропонує професійні інвестиційні рішення для приватних, інституційних та державних інвесторів. Компанія здійснює фінансування шляхом залучення позикового капіталу та фінансування за рахунок власних ресурсів у країнах з економікою, що розвивається. Компанія заснована у 2003 році, головний офіс знаходиться у Цюріху, також має офіси в Бангкоку, Гонконгу, Лімі, Люксембурзі, Мумбаї, Найробі, Осло та Парижі. Акціонери компанії – це низка авторитетних установ на швейцарському фінансовому ринку. ResponsAbility Participations AG регулюється Швейцарською Службою по нагляду за фінансовим ринком FINMA.

Керівництво банку вважає, що розпочало співпрацю з відповідальним та надійним партнером, який переконаний в тому, що місцевий банк зі Львова якнайкраще підходить для обслуговування клієнтів у Західній Україні, тому що тут розуміють людей та їх фінансові потреби. Відтак найкращий практичний досвід провідного світового банківського ринку, дозволить банку рости та розвивати міцний і надійний регіональний банк для малого та середнього бізнесу та приватних осіб. Адже банк «Львів» вже більше 25 років успішно обслуговує фізичних та юридичних осіб на теренах Галичини, маючи головний офіс, що розташований у самому центрі Львова, та широку мережу відділень по всій Західній Україні.

Теперішній власник банку, Маргеір Петурсон переконаний, що співпраця з ResponsAbility дозволить «Львову» стати провідним постачальником надійних та орієнтованих на потреби клієнтів фінансових послуг для малого та середнього бізнесу в Західній Україні. Банк «Львів» і надалі продовжуватиме надавати високоякісні послуги клієнтам завдяки підвищенню ефективності та впровадженню новітніх технологій, що призведе до динамічного зростання та покращення фінансової стійкості банку.

Ігор Галущак
Львів


Друкувати
Найбільш популярні матеріали