Стало відомо, коли в Росії відключать Facebook
Facebook у 2018 році повинен виконати російський закон про локалізацію персональних даних, в іншому випадку ресурс припинить роботу на території РФ.


Про це повідомив журналістам глава Роскомнадзору Олександр Жаров у вівторок.

"Закон обов'язковий для всіх. У будь-якому випадку ми або доб'ємося того, щоб закон був виконаний, або компанія припинить працювати на території Російської Федерації, як, нажаль, сталося з Linkedin. Тут винятків немає", - сказав А.Жаров.

"Ми будемо домагатися, щоб 242-й закон компанією Facebook був дотриманий. У 2018 році все буде точно", - підкреслив А.Жаров.

Він пояснив, що терміни для вирішення цієї проблеми поставлені, і вони будуть дотримані.

"Ми прекрасно усвідомлюємо, що Facebook має значну кількість користувачів на території Російської Федерації, з іншого боку, ми розуміємо, що це не унікальний сервіс, є й інші соціальні мережі", - пояснив А.Жаров.

Він розповів, що позиція компанії полягає в тому, що вони розглядають варіанти, як вони будуть виконувати цей закон, офіційних листів від них не надходило.

"У нас в плані перевірок за цим напрямком до кінця 2017 Facebook'у немає, в 2018 році ми подумаємо, може бути, перевіримо", - уточнив А.Жаров.

Він нагадав, що компанія Twitter вже позначила термін локалізації персональних даних - середина 2018 року.

"Ми виходимо з позиції доброї волі, оскільки компанія написала нам офіційний лист, тому до цього моменту ми її перевіряти не будемо. А після цього моменту - відразу і перевіримо", - сказав А.Жаров.

За матеріалами: UBR


Друкувати
Найбільш популярні матеріали