Біткоїн злетів вгору після обвалу
Курс біткоїна зростає після падіння нижче шести тисяч доларів 6 лютого.


За даними Coindesk, до 10:00 курс біткоїна виріс на 19,5 відсотка, до 7458,3 долара за одиницю, передає Ukr.Media.

Cointelegraph пов'язує помірне зростання курсу біткоїна і інших цифрових активів з підсумками слухань в Комісії з термінової біржової торгівлі (CFTC) США.

Голова CFTC Крістофер Джанкарло закликав поважати «ентузіазм» щодо криптовалют, а також відзначив важливість технології блокчейна, якої не було б без біткоїна.

За 6 лютого біткоїн втратив близько чверті своєї вартості — його курс опускався до 5996 доларів. Падіння відбувається на тлі зростаючого регуляторного тиску на ринок криптовалют з боку держав.

Так, у Південній Кореї для торгівлі цифровими активами кожен трейдер повинен ідентифікувати себе з допомогою банківського рахунку. Влада Індії планують зробити кріптовалюти незаконними в існуючій системі платежів. Китай збирається заборонити ICO і роботу іноземних бірж.

На початку лютого найбільші банки США — Bank of America, Citigroup, JPMorgan Chase — прийняли рішення про заборону на купівлю біткоїнов і інших цифрових валют за допомогою кредитних карт. Аналогічну міру прийняла Lloyds Banking Group.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали