Кабмін спрямував кошти на виплату пенсій та надбавокКабінет Міністрів скоротив видатки для надання житлових субсидій на 8 млрд гривень. Водночас спрямував кошти на виплату пенсій та надбавок. Відповідне розпорядження опубліковане на сайті «Урядовий портал».

«Прийняття розпорядження дасть можливість забезпечити своєчасну виплату пенсій, пільг та субсидій у грошовій формі, здійснити придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, та забезпечити ефективну реабілітацію з метою відновлення можливостей осіб та дітей з інвалідністю», – зазначено в документі.

Відомо, що загалом видатки на призначення субсидій скоротили на 13,5 млрд гривень, при цьому виділивши на виплату монетизованих субсидій 5,5 млрд гривень.

Нагадаємо, сума субсидій в першому кварталі поточного року становила 649,1 млн грн (у міських поселеннях — 412,7 млн грн, у сільській місцевості — 236,4 млн грн). За відповідний період 2018 року — 471,1 млн грн (у міських поселеннях — 315,6 млн грн, у сільській місцевості — 155,5 млн грн).


Друкувати
Найбільш популярні матеріали