• 0
Що буде з цінами на продукти у 2019Збереження значних обсягів непродуктивного імпорту та скорочення зовнішніх інвестиційних вливань в національну економіку створюють сприятливе підґрунтя для розкручування інфляційної спіралі. Тобто в національній економіці сформувалися передумови для подальшого зростання цін на переважну більшість товарів, в тому числі і продовольчих.
Детальніше
 • 0
Чому українська економіка не зможе піднятися в 2019 роціЗапуск маховика економічного зростання відкладається. Свідченням цього є динаміка реальних доходів переважної більшості українців та відсутність проривних структурних зрушень в національній економіці. Все це відбувається на фоні зміцнення позицій вітчизняних олігархів.
Детальніше
 • 0
НБУ заявляє, що споживчі товари не подорожчаютьІнфляція в Україні в подальшому буде скорочуватися і досягне цільового показника в 5% до кінця 2020 року. Про це Національний банк України повідомляє на офіційному сайті.
Детальніше
 • 0
Яка доля чекає зношену гривню в 2019 роціПошкоджені та зношені банкноти фізичних та юридичних осіб, які не завжди можна використати для придбання товарів та послуг, у 2019 році можна буде здати не лише в регіональні підрозділи НБУ, а й в уповноважені банки.
Детальніше
 • 0
Доларовий ВВП України складе $145 мільярдів у 2019 роціЗростання української економіки в 2018 році прискориться до 3,5% з 2,5% в минулому році, проте в наступному році відбудеться його уповільнення до 2,3% в зв'язку зменшенням фіскального стимулювання економіки і ослабленням зовнішніх ринків, прогнозує інвестиційна група ICU.
Детальніше
 • 0
Якою буде інфляція в Україні у 2019 роціІнфляція в Україні сповільниться в наступному році до однозначного показника, вперше з 2013 року, завдяки жорсткій монетарній і обережній фіскальній політиці, що відповідає вимогам Міжнародного валютного фонду, вважають учасники щомісячного опитування Reuters.
Детальніше
 • 0
Економіка України продовжить зростати у 2019 році, а інфляція знизитьсяМіжнародний валютний фонд прогнозує, що зростання реального ВВП України за підсумками 2018 року становитиме 3,5%, а в 2019 році - 2,7%.
Детальніше
 • 0
Fitch спрогнозував, коли Україна отримає транш від МВФ
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings очікує четвертого перегляду програми з Міжнародним валютним фондом і отримання Україною чергового траншу на 1,9 млрд дол. у третьому кварталі 2018 року.
Детальніше
 • 0
Нацбанк зробив прогноз інфляції до 2020 року
Нацбанк прогнозує прискорення зростання української економіки до 3,4%, чому сприятимуть фіскальна політика і сприятливе зовнішнє середовище.
Детальніше
 • 0
На скільки в Україні подорожчає паливо
В Україні запущено процес введення квот на постачання імпортного палива. Компанія "Укртатнафта" вже подала відповідну заяву в Міжвідомчу комісію з міжнародної торгівлі при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.
Детальніше
 • 0
Стало відомо, коли в Україні очікують черговий транш МВФ
НБУ прогнозує отримання чергового траншу кредиту від МВФ на початку третього кварталу поточного року.
Детальніше
 • 0
Стало відомо, який рівень інфляції в Україні прогнозує Світовий банк
Світовий банк очікує інфляцію в Україні до 10% через високі темпи зросту заробітних плат бюджетників.
Детальніше