В Україні можуть створити ще одне міністерство
Верховна Рада підтримала постанову про звернення до уряду з пропозицією створити Міністерство України у справах ветеранів. На думку обранців, такий орган має забезпечити централізоване формування та реалізацію державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни.


За цю постанову проголосували 241 народний депутат. Щоправда, рішення підтримали лише з другої спроби, під час першого голосування нардепам забракло 10 голосів (216 "за").

Загалом станом на січень 2018 року в Україні було понад 324 тисячі учасників АТО, які вже отримали статус "учасник бойових дій".

Як йдеться в документі, метою є "створення дієвого механізму реалізації ветеранами війни, в тому числі із числа учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих таких осіб наданих їм державних соціальних гарантій шляхом створення цілісної державної системи з одним державним органом на чолі – Міністерством України у справах ветеранів".

За словами авторів постанови, розгалужена система органів державної влади, які опікується питаннями соціального захисту учасників АТО та членів сімей загиблих військових, призводить до "бюрократичного хаосу".


Друкувати
Найбільш популярні матеріали