Галасюк з РПЛ виступив на захист Садового
Голова парламентського Комітету промислової політики та підприємництва, заступник Лідера РПЛ з економічної політики Віктор Галасюк розкритикував звинувачування проти мера Львова Андрія Садового у продажі землі під індустріальний парк по начебто занизькій ціні та із частковою розстрочкою.


“Ті хто висувають такі звинувачення, очевидно, не знають, що в інших країнах влада не тільки безкоштовно виділяє земельні ділянки під індустріальні парки, а й встановлює податкові канікули і надає потужні податкові стимули для нових виробництв в них, забезпечує їм суттєві знижки на електрику та газ і частково компенсує відсоткові ставки за кредитами, і навіть коштом громади будує соціальну інфраструктуру та дотує створення робочих місць з бюджету”, - наголошує парламентар.

За словами Галасюка, саме такий "зелений коридор" для інвесторів він послідовно відстоює у парламенті разом з Олегом Ляшком та командою Радикальної партії з першого дня в парламенті: “Це традиційна практика тих країн, які дбають про власну промисловість та економіку, про робочі місця та рівень життя своїх громадян. Про те, про що має дбати справжня державницька влада”.

Натомість, українська влада руйнує інвестиційний клімат в країні, замість того щоб плекати кожного інвестора, - переконаний Галасюк: “В нас нагорі досі руйнівники, хапуги та інтелектуальні примати, які вміють тільки відбирати і ділити, але не створювати та примножувати. Робити населення біднішим - невелика наука. А ви спробуйте зробити, щоб прихід таких знакових інвесторів як CTP став для України не виключенням, а традицією. Правда, з такою "роботою" силових структур в країні скоро залишаться пенсіонери та чиновники”.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали