Коломойський прокоментував націоналізацію Приватбанку
Колишній співвласник Приватбанку Ігор Коломойський вперше прокоментував націоналізацію банку. Зокрема він заявив, що Приватбанк став жертвою свавілля НБУ.


Коментар бізнесмена оприлюднив ТСН.ua, пише gazeta.ua.

"У Приватбанку був збалансований забезпечений кредитний портфель, що підтверджується міжнародним аудитом. Однак НБУ, постійно змінюючи свої власні нормативи, вигадував все нові і нові способи штучного зниження капіталізації банку. Потім вони почали розповідати про міфічну діру в 150 млрд грн, 97% пов'язаних кредитів, про те, що всі гроші викрадені або виведені в офшори. Хоча всі ці цифри вони отримали в результаті довільної зміни облікової політики", - заявив він.

За його словами, НБУ використав усі можливі прийоми, щоб дотиснути Приватбанк. Також він заперечив, що погрожував обвалити банк.

"Як би важко і прикро не було, протягом всіх переговорів ми пам'ятали, що найголовніше - це клієнти Приватбанку. Мені смішно чути висловлювання, що Коломойський когось шантажував, погрожуючи обвалити Приватбанк. Ми захищали наш банк до останнього, але рівно до того моменту, поки ми не відчули загрозу для клієнтів. А в іншому, історія розставить все по своїх місцях", - наголосив екс-власник.






Друкувати
Найбільш популярні матеріали