Україна починає боротьбу за чисте повітря
Україна націлилась на Європейські стандарти.


Київ готовий зменшувати викиди парникових газів. Наприклад, знижувати автомобільні вихлопи і викиди промислових підприємств. Перший крок до зменшення викиду шкідливих речовин - система моніторингу забруднень, максимально точно визначає кількість викидів, планують запустити вже найближчим часом. На декількох українських підприємствах вже відпрацьовують механізм впровадження, пише znaj.ua.

“Пілотний проект на Запорізькій ТЕС. Мета даного проекту - розробити єдину для всіх схему з моніторингу для всіх підприємств теплоенергетичного комплексу на підставі одного", - сказала Ірина Вербицька, керівник департаменту з екологічної безпеки ДТЕК Енерго.

За підприємствами закріплять квоти, хто і скільки парникових газів може викинути. Відзначається, що розміри квот і їх вартість ще належить визначити. Для цього Україна буде брати приклад з Європейських стандартів.

Раніше група біологів під керівництвом Джона Хилдбранда (John A. Hildebrand) з Інституту океанології Скриппс (Сан-Дієго, Каліфорнія) провела аналіз сигналів, які записувалися протягом двох-трьох років. За цей час накопичилося близько 50 мільйонів сигналів.

Для вирішення цієї проблеми вони вирішили застосувати машинне навчання, що означало, що машина повинна сама, без налаштувань вчених, розпізнати характер звуків.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали